Najbliższe odjazdy
Przystanek: Towarowa/Dworzec PKS/PKP
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:42 godz : min o 19:15
Swornegacie x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:15
| Towarowa/Dworzec PKS/PKP | 2 | 19:16
| Subisława 02 | 3 | 19:20
| Obrońców Chojnic 01 | 4 | 19:24
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 5 | 19:26
| Sukienników-Baszta | 6 | 19:27
| Plac Jagielloński | 7 | 19:29
| Bytowskie-Kopernika | 8 | 19:30
| Bytowska-Lelewela | 9 | 19:32
| Bytowska-Leśna | 10 | 19:33
| Bytowska-Dębowa | 11 | 19:35
| Działki Metalowiec 01 | 12 | 19:37
| Charzykowy-Żwirowa 01 | 13 | 19:38
| Charzykowy-Długa | 14 | 19:39
| Charzykowy-Cmentarz | 15 | 19:40s
| Charzykowy-Szkoła | 16 | 19:41
| Charzykowy-Spółdzielnia 01 | 17 | 19:42
| Charzykowy-Hotel 01 | 18 | 19:43
| Charzykowy-Energetyk 01 | 19 | 19:44
| Stary Młyn 01 | 20 | 19:45
| Funka Przepompownia 01 | 21 | 19:46
| Funka-ZHP 01 | 22 | 19:47
| Funka-MIKOMANIA 01 | 23 | 19:49
| Bachorze-Motor 01 | 24 | 19:50
| Bachorze-Leśniczówka 01 | 25 | 19:52
| Bachorze-Struga 01 | 26 | 19:54
| Małe Swornegacie-Karsińska 01 | 27 | 19:55
| Małe Swornegacie 01 | 28 | 19:57
| Małe Swornegacie-Kopernica | 29 | 20:00
| Chociński Młyn 01 | 30 | 20:03
| Kokoszki 01 | 31 | 20:04
| Swornegacie-Wyb. 01 | 32 | 20:06
| Swornegacie x00 |
|
|
|
za: 23:50 godz : min o 19:23
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:23
| Towarowa/Dworzec PKS/PKP | 2 | 19:24
| Subisława 02 | 3 | 19:26
| Gdańska 02 | 4 | 19:27
| Gdańska-Małe Osady 02 | 5 | 19:29
| Wielewska 01 | 6 | 19:30
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 7 | 19:31
| Jana Pawła II | 8 | 19:32
| Obrońców Chojnic 01 | 9 | 19:34
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 10 | 19:39
| Adama Mickiewicza | 11 | 19:41
| Pl.Jagielloński | 12 | 19:46
| |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 21:27
Topole PSSE 04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:27
| Towarowa/Dworzec PKS/PKP | 2 | 21:28
| Subisława 02 | 3 | 21:29
| Gdańska 02 | 4 | 21:30
| Gdańska-Małe Osady 02 | 5 | 21:31
| Wielewska 01 | 6 | 21:32
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 7 | 21:33
| Jana Pawła II | 8 | 21:34
| Obrońców Chojnic 01 | 9 | 21:36
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 10 | 21:41
| Adama Mickiewicza | 11 | 21:43
| Pl.Jagielloński | 12 | 21:44
| Człuchowska-Gałczyńskiego | 13 | 21:45
| Człuchowska 02 | 14 | 21:46
| Topole 07 | 15 | 21:47
| Topole-Relaks 02 | 16 | 21:48
| Topole PSSE 03 | 17 | 21:49
| Topole PSSE 04 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |