Najbliższe odjazdy
Przystanek: Warszawska-Dworzec 01
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 32 min o 06:06 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:06A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 06:06A
| Świętopełka POLO | 3 | 06:07A
| Świętopełka-Park | 4 | 06:07A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 06:08
| Obrońców Chojnic 02 | 6 | 06:10
| Jana Pawła II | 7 | 06:11
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 8 | 06:12
| Książąt Pomorskich 02 | 9 | 06:13
| Kościerska-Działki | 10 | 06:14
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 11 | 06:14
| Ceynowy 02 | 12 | 06:15
| Młodzieżowa 01 | 13 | 06:16
| Zielona-Derdowskiego | 14 | 06:17
| Zielona 02 | 15 | 06:18
| Pl.Jagielloński | 16 | 06:19
| Reymonta-Przedszkole | 17 | 06:20
| Bytowska-Karnowskiego | 18 | 06:21
| Bytowskie-Kopernika | 19 | 06:22
| Bytowska-Lelewela | 20 | 06:23
| Leśna-Bytowska | 21 | 06:24
| Leśna | 22 | 06:25
| |
|
|
|
za: 36 min o 06:10
Winogronowa-SZPITAL
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:10
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 06:11
| Świętopełka POLO | 3 | 06:13
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 4 | 06:15
| Sukienników-Baszta | 5 | 06:17
| Plac Jagielloński | 6 | 06:18
| Strzelecka-Zielona | 7 | 06:19
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 8 | 06:20
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 9 | 06:21
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 10 | 06:22
| Winogronowa-SZPITAL |
|
|
|
za: 46 min o 06:20 Au
Charzykowy-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:20Au
| Dworcowa-Polonia | 2 | 06:20Au
| Warszawska-Dworzec 01 | 3 | 06:21Au
| Świętopełka POLO | 4 | 06:22Au
| Świętopełka-Park | 5 | 06:23Au
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 6 | 06:25u
| Obrońców Chojnic 02 | 7 | 06:26u
| Jana Pawła II | 8 | 06:27u
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 9 | 06:29u
| Książąt Pomorskich 02 | 10 | 06:30u
| Kościerska-Działki | 11 | 06:34u
| Ceynowy 02 | 12 | 06:34
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 13 | 06:35
| Młodzieżowa 01 | 14 | 06:36u
| Zielona-Derdowskiego | 15 | 06:37u
| Zielona 02 | 16 | 06:39u
| Pl.Jagielloński | 17 | 06:40u
| Reymonta-Przedszkole | 18 | 06:41u
| Bytowska-Karnowskiego | 19 | 06:42u
| Bytowskie-Kopernika | 20 | 06:43u
| Bytowska-Lelewela | 21 | 06:44u
| Leśna-Bytowska | 22 | 06:45u
| Leśna | 23 | 06:46
| SZPITAL-Pętla | 24 | 06:47
| Leśna-Jarzębinowa 02 | 25 | 06:48
| Bytowska-Leśna | 26 | 06:49
| Bytowska-Dębowa | 27 | 06:50
| Działki Metalowiec 01 | 28 | 06:51
| Charzykowy-Terminal | 29 | 06:52
| Charzykowy-Holiday | 30 | 06:53
| Charzykowy-Rondo x00 |
|
|
|
za: 47 min o 06:21
Kłodawa-Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:21
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 06:22
| Drzymały-Budowlanych | 3 | 06:24
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 4 | 06:26
| Sukienników-Baszta | 5 | 06:28
| Plac Jagielloński | 6 | 06:30
| Zielona 01 | 7 | 06:35
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 8 | 06:37
| Kościerska | 9 | 06:38
| Cmentarz Komunalny 02 | 10 | 06:39
| Klawkowo PKS 02 | 11 | 06:40
| Klawkowo-Stolarnia 02 | 12 | 06:41
| Krojanty-Skrzyż. | 13 | 06:42
| Krojanty II | 14 | 06:44
| Krojanty-Kościół 02 | 15 | 06:48
| Krojanty-Lipowa | 16 | 06:53
| Krojanty-Stacja Kolejowa | 17 | 06:56
| Krojanty-Dworcowa | 18 | 06:59
| Krojanty-Osiedlowa | 19 | 07:00
| Krojanty-Kościół 01 | 20 | 07:01
| Krojanty II | 21 | 07:03
| Powałki | 22 | 07:05
| Powałki-Wyb. 02 | 23 | 07:08
| Kłodawa-Pętla |
|
|
|
za: 57 min o 06:31 d
Doręgowice-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31d
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 06:32d
| Świętopełka POLO | 3 | 06:33d
| Świętopełka-Park | 4 | 06:34d
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 06:35d
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 6 | 06:36d
| Zielona-Derdowskiego | 7 | 06:37d
| Zielona 02 | 8 | 06:38d
| Pl.Jagielloński | 9 | 06:40d
| Sępoleńska-Wieża Ciśnień | 10 | 06:41d
| Sępoleńska-Os.Kolejarz 01 | 11 | 06:43d
| Nieżychowice-Wybud. 01 | 12 | 06:44d
| Nieżychowice-Wieś 01 | 13 | 06:45d
| Nieżychowice-Szkoła 01 | 14 | 06:47d
| Nieżychowice-POM 01 | 15 | 06:51v
| Moszczenica-Wieś | 16 | 06:53v
| Moszczenica-Stacja Kolejowa | 17 | 07:02v
| Doręgowice | 18 | 07:03
| Doręgowice-Pętla x00 |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 07:01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:01
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 07:02
| Świętopełka POLO | 3 | 07:03
| Świętopełka-Park | 4 | 07:05
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 5 | 07:07
| Kościerska | 6 | 07:09
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 7 | 07:09
| Ceynowy 02 | 8 | 07:10
| Młodzieżowa 01 | 9 | 07:11
| Zielona-Derdowskiego | 10 | 07:12
| Zielona 02 | 11 | 07:14
| Pl.Jagielloński | 12 | 07:16
| Reymonta-Przedszkole | 13 | 07:18
| Bytowska-Karnowskiego | 14 | 07:19
| Bytowskie-Kopernika | 15 | 07:20
| Bytowska-Lelewela | 16 | 07:21
| Leśna-Bytowska | 17 | 07:22
| Leśna | 18 | 07:23
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |