Najbliższe odjazdy
Przystanek: Drzymały-Budowlanych
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:59 godz : min o 06:22
Kłodawa-Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22
| Drzymały-Budowlanych | 2 | 06:24
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 06:26
| Sukienników-Baszta | 4 | 06:28
| Plac Jagielloński | 5 | 06:30
| Zielona 01 | 6 | 06:35
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 7 | 06:37
| Kościerska | 8 | 06:38
| Cmentarz Komunalny 02 | 9 | 06:39
| Klawkowo PKS 02 | 10 | 06:40
| Klawkowo-Stolarnia 02 | 11 | 06:41
| Krojanty-Skrzyż. | 12 | 06:42
| Krojanty II | 13 | 06:44
| Krojanty-Kościół 02 | 14 | 06:48
| Krojanty-Lipowa | 15 | 06:53
| Krojanty-Stacja Kolejowa | 16 | 06:56
| Krojanty-Dworcowa | 17 | 06:59
| Krojanty-Osiedlowa | 18 | 07:00
| Krojanty-Kościół 01 | 19 | 07:01
| Krojanty II | 20 | 07:03
| Powałki | 21 | 07:05
| Powałki-Wyb. 02 | 22 | 07:08
| Kłodawa-Pętla |
|
|
|
za: 03:49 godz : min o 08:12
Krojanty II
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:12
| Drzymały-Budowlanych | 2 | 08:14
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 08:16
| Sukienników-Baszta | 4 | 08:18
| Plac Jagielloński | 5 | 08:20
| Zielona 01 | 6 | 08:25
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 7 | 08:27
| Kościerska | 8 | 08:28
| Cmentarz Komunalny 02 | 9 | 08:29
| Klawkowo PKS 02 | 10 | 08:30
| Klawkowo-Stolarnia 02 | 11 | 08:33
| Krojanty-Skrzyż. | 12 | 08:34
| Krojanty II | 13 | 08:36m
| Krojanty-Kościół 02 | 14 | 08:38m
| Krojanty-Lipowa | 15 | 08:39m
| Krojanty-Osiedlowa | 16 | 08:40m
| Krojanty-Kościół 01 | 17 | 08:41m
| Krojanty II |
|
|
|
za: 03:49 godz : min o 08:12 v
Krojanty II
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:12v
| Drzymały-Budowlanych | 2 | 08:14v
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 08:16v
| Sukienników-Baszta | 4 | 08:18v
| Plac Jagielloński | 5 | 08:20v
| Zielona 01 | 6 | 08:25v
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 7 | 08:27v
| Kościerska | 8 | 08:28v
| Cmentarz Komunalny 02 | 9 | 08:29v
| Klawkowo PKS 02 | 10 | 08:30v
| Klawkowo-Stolarnia 02 | 11 | 08:33
| Powałki-Dworzec 02 | 12 | 08:36
| Klosnowo | 13 | 08:39
| Powałki-Dworzec 01 | 14 | 08:41
| Krojanty-Skrzyż. | 15 | 08:42
| Krojanty II | 16 | 08:43m
| Krojanty-Kościół 02 | 17 | 08:45m
| Krojanty-Lipowa | 18 | 08:46m
| Krojanty-Osiedlowa | 19 | 08:47m
| Krojanty-Kościół 01 | 20 | 08:48m
| Krojanty II |
|
|
|
za: 05:06 godz : min o 09:29
Klawkowo Wieś x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:29
| Drzymały-Budowlanych | 2 | 09:31
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 09:33
| Sukienników-Baszta | 4 | 09:35
| Plac Jagielloński | 5 | 09:37
| Zielona 01 | 6 | 09:42
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 7 | 09:44
| Kościerska | 8 | 09:45
| Cmentarz Komunalny 02 | 9 | 09:47
| Klawkowo PKS 02 | 10 | 09:48
| Klawkowo Wieś x00 |
|
|
|
za: 05:19 godz : min o 09:42
Klawkowo Wieś x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:42
| Drzymały-Budowlanych | 2 | 09:44
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 09:46
| Sukienników-Baszta | 4 | 09:48
| Plac Jagielloński | 5 | 09:50
| Zielona 01 | 6 | 09:55
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 7 | 09:57
| Kościerska | 8 | 09:58
| Cmentarz Komunalny 02 | 9 | 10:00
| Klawkowo PKS 02 | 10 | 10:01
| Klawkowo Wieś x00 |
|
|
|
za: 06:49 godz : min o 11:12
Klawkowo Wieś x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:12
| Drzymały-Budowlanych | 2 | 11:14
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 11:17
| Sukienników-Baszta | 4 | 11:19
| Plac Jagielloński | 5 | 11:21
| Zielona 01 | 6 | 11:27
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 7 | 11:30
| Kościerska | 8 | 11:31
| Cmentarz Komunalny 02 | 9 | 11:32
| Klawkowo PKS 02 | 10 | 11:33
| Klawkowo Wieś x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |