Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czartołomie
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:40 godz : min o 07:04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:04
| Czartołomie | 2 | 07:06r
| Jarcewo-Pętla | 3 | 07:07r
| Jarcewo-Wieś | 4 | 07:12
| Charzykowy-Szkoła | 5 | 07:15
| Chojniczki-Wieś | 6 | 07:16
| Chojniczki-TEST | 7 | 07:16
| Chojniczki-I | 8 | 07:17
| Chojniczki-Modrzewiowa | 9 | 07:19
| Chojniczki-Świerkowa | 10 | 07:21
| Chojniczki-Dębowa | 11 | 07:22
| Chojniczki-Sosnowa | 12 | 07:23
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 13 | 07:24
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 14 | 07:25
| Lasek Miejski 02 | 15 | 07:26
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 16 | 07:27
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 17 | 07:28
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 18 | 07:29
| Strzelecka-Lecznica | 19 | 07:30
| Pl.Jagielloński | 20 | 07:32
| Sukienników | 21 | 07:35
| Gdańska-Budowlanych 02 | 22 | 07:36
| Gdańska 02 | 23 | 07:38
| Tucholska-Figura | 24 | 07:39
| Tucholska | 25 | 07:40
| Tucholska-Bocianowo 02 | 26 | 07:41
| |
|
|
|
za: 04:21 godz : min o 08:45 b
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:45b
| Czartołomie | 2 | 08:50
| Jarcewo-Pętla | 3 | 08:51
| Jarcewo-Wieś | 4 | 08:53
| Chojniczki-Wieś | 5 | 08:54
| Chojniczki-I | 6 | 08:54
| Chojniczki-TEST | 7 | 08:55
| Chojniczki-Modrzewiowa | 8 | 08:56
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 9 | 08:57
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 10 | 08:58
| Lasek Miejski 02 | 11 | 08:59
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 12 | 09:00
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 13 | 09:01
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 14 | 09:02
| Strzelecka-Lecznica | 15 | 09:03
| Pl.Jagielloński | 16 | 09:05
| |
|
|
|
za: 05:26 godz : min o 09:50 b
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:50b
| Czartołomie | 2 | 09:55
| Jarcewo-Pętla | 3 | 09:56
| Jarcewo-Wieś | 4 | 09:58
| Chojniczki-Wieś | 5 | 09:59
| Chojniczki-I | 6 | 09:59
| Chojniczki-TEST | 7 | 10:00
| Chojniczki-Modrzewiowa | 8 | 10:01
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 9 | 10:02
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 10 | 10:03
| Lasek Miejski 02 | 11 | 10:04
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 12 | 10:05
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 13 | 10:06
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 14 | 10:07
| Strzelecka-Lecznica | 15 | 10:08
| Pl.Jagielloński | 16 | 10:10
| |
|
|
|
za: 08:36 godz : min o 13:00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:00
| Czartołomie | 2 | 13:03
| |
|
|
|
za: 08:52 godz : min o 13:16
Czartołomie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:16
| Czartołomie |
|
|
|
za: 09:52 godz : min o 14:16
Czartołomie
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16
| Czartołomie |
|
Powrót | | Następne dojazdy |