Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kwiatków II
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:32 godz : min o 06:02 UX
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:02UX
| Kwiatków II | 2 | 06:04UX
| Lewków SKR | 3 | 06:05UX
| | 4 | 06:06U
| | 5 | 06:07U
| | 6 | 06:09U
| | 7 | 06:10U
| Kołątajew n.ż. | 8 | 06:11U
| Karski | 9 | 06:12U
| Karski n.ż. | 10 | 06:14U
| Limanowskiego Piaski | 11 | 06:15U
| Limanowskiego Wenecja | 12 | 06:16U
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 06:17U
| Limanowskiego Żeromskiego | 14 | 06:18U
| Limanowskiego cmentarz | 15 | 06:19U
| Limanowskiego szpital | 16 | 06:20U
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 17 | 06:22U
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 06:24U
| Wolności | 19 | 06:25U
| Partyzancka | 20 | 06:29U
| Centrum przesiadkowe | 21 | 06:31U
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 22 | 06:33U
| Głogowska | 23 | 06:35U
| Wrocławska ZNTK | 24 | 06:36U
| Wrocławska Miła | 25 | 06:37U
| |
|
|
|
za: 02:40 godz : min o 07:10 LX
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:10LX
| Kwiatków II | 2 | 07:12LX
| Lewków SKR | 3 | 07:13LX
| | 4 | 07:14L
| | 5 | 07:15L
| | 6 | 07:17L
| | 7 | 07:18L
| Kołątajew n.ż. | 8 | 07:19L
| Karski | 9 | 07:20L
| Karski n.ż. | 10 | 07:22L
| Limanowskiego Piaski | 11 | 07:23L
| Limanowskiego Wenecja | 12 | 07:24L
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 07:25L
| Limanowskiego Żeromskiego | 14 | 07:26L
| Limanowskiego cmentarz | 15 | 07:27L
| Limanowskiego szpital | 16 | 07:28L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 17 | 07:30L
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 07:32L
| Wolności | 19 | 07:33L
| Partyzancka | 20 | 07:37L
| Centrum przesiadkowe | 21 | 07:39L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 22 | 07:41L
| Głogowska | 23 | 07:43L
| Armii Krajowej I | 24 | 07:44L
| Armii Krajowej II | 25 | 07:46L
| Mylna I | 26 | 07:47L
| Mylna II | 27 | 07:48L
| Budowlanych | 28 | 07:49L
| Staroprzygodzka RDP | 29 | 07:50L
| Staroprzygodzka Siewna | 30 | 07:51L
| Staroprzygodzka szkoła | 31 | 07:52L
| Graniczna | 32 | 07:53L
| Odskok I | 33 | 07:54L
| Odskok II | 34 | 07:55L
| Krańcowa | 35 | 07:56L
| Gwarna | 36 | 07:57L
| Przeskok |
|
|
|
za: 04:38 godz : min o 09:08 Ld
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:08Ld
| Kwiatków II | 2 | 09:10Ld
| Lewków SKR | 3 | 09:11Ld
| Lewków park | 4 | 09:12Ld
| Lewków cmentarz | 5 | 09:13L
| Kołątajew Dw. PKP | 6 | 09:14L
| Kołątajew skrzyżowanie | 7 | 09:15L
| Kołątajew n.ż. | 8 | 09:16L
| Karski | 9 | 09:17L
| Karski n.ż. | 10 | 09:19L
| Limanowskiego Piaski | 11 | 09:20L
| Limanowskiego Wenecja | 12 | 09:21L
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 09:22L
| Limanowskiego Żeromskiego | 14 | 09:23L
| Limanowskiego cmentarz | 15 | 09:24L
| Limanowskiego szpital | 16 | 09:25L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 17 | 09:27L
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 09:29L
| Wolności | 19 | 09:30L
| Partyzancka | 20 | 09:34L
| Centrum przesiadkowe | 21 | 09:36L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 22 | 09:38L
| Głogowska | 23 | 09:40L
| Armii Krajowej I | 24 | 09:41L
| Armii Krajowej II | 25 | 09:43L
| Mylna I | 26 | 09:44L
| Mylna II | 27 | 09:45L
| Budowlanych | 28 | 09:46L
| Staroprzygodzka RDP | 29 | 09:47L
| Staroprzygodzka Siewna | 30 | 09:48L
| Staroprzygodzka szkoła | 31 | 09:49L
| Graniczna | 32 | 09:50L
| Odskok I | 33 | 09:51L
| Odskok II | 34 | 09:52L
| Krańcowa | 35 | 09:53L
| Gwarna | 36 | 09:54L
| Przeskok |
|
|
|
za: 07:48 godz : min o 12:18 Ld
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:18Ld
| Kwiatków II | 2 | 12:20Ld
| Lewków SKR | 3 | 12:21Ld
| Lewków park | 4 | 12:22Ld
| Lewków cmentarz | 5 | 12:23L
| Kołątajew Dw. PKP | 6 | 12:24L
| Kołątajew skrzyżowanie | 7 | 12:25L
| Kołątajew n.ż. | 8 | 12:26L
| Karski | 9 | 12:27L
| Karski n.ż. | 10 | 12:29L
| Limanowskiego Piaski | 11 | 12:30L
| Limanowskiego Wenecja | 12 | 12:31L
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 12:32L
| Limanowskiego Żeromskiego | 14 | 12:33L
| Limanowskiego cmentarz | 15 | 12:34L
| Limanowskiego szpital | 16 | 12:35L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 17 | 12:37L
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 12:39L
| Wolności | 19 | 12:40L
| Partyzancka | 20 | 12:44L
| Centrum przesiadkowe | 21 | 12:46L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 22 | 12:48L
| Głogowska | 23 | 12:50L
| Armii Krajowej I | 24 | 12:51L
| Armii Krajowej II | 25 | 12:53L
| Mylna I | 26 | 12:54L
| Mylna II | 27 | 12:55L
| Budowlanych | 28 | 12:56L
| Staroprzygodzka RDP | 29 | 12:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 30 | 12:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 31 | 12:59L
| Graniczna | 32 | 13:00L
| Odskok I | 33 | 13:01L
| Odskok II | 34 | 13:02L
| Krańcowa | 35 | 13:03L
| Gwarna | 36 | 13:04L
| Przeskok |
|
|
|
za: 09:33 godz : min o 14:03 LX
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:03LX
| Kwiatków II | 2 | 14:05LX
| Lewków SKR | 3 | 14:06LX
| | 4 | 14:07L
| | 5 | 14:08L
| | 6 | 14:10L
| | 7 | 14:11L
| Kołątajew n.ż. | 8 | 14:12L
| Karski | 9 | 14:13L
| Karski n.ż. | 10 | 14:15L
| Limanowskiego Piaski | 11 | 14:16L
| Limanowskiego Wenecja | 12 | 14:17L
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 14:18L
| Limanowskiego Żeromskiego | 14 | 14:19L
| Limanowskiego cmentarz | 15 | 14:20L
| Limanowskiego szpital | 16 | 14:21L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 17 | 14:23L
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 14:25L
| Wolności | 19 | 14:26L
| Partyzancka | 20 | 14:30L
| Centrum przesiadkowe | 21 | 14:32L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 22 | 14:34L
| Głogowska | 23 | 14:36L
| Armii Krajowej I | 24 | 14:37L
| Armii Krajowej II | 25 | 14:39L
| Mylna I | 26 | 14:40L
| Mylna II | 27 | 14:41L
| Budowlanych | 28 | 14:42L
| Staroprzygodzka RDP | 29 | 14:43L
| Staroprzygodzka Siewna | 30 | 14:44L
| Staroprzygodzka szkoła | 31 | 14:45L
| Graniczna | 32 | 14:46L
| Odskok I | 33 | 14:47L
| Odskok II | 34 | 14:48L
| Krańcowa | 35 | 14:49L
| Gwarna | 36 | 14:50L
| Przeskok |
|
|
|
za: 11:58 godz : min o 16:28 LX
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:28LX
| Kwiatków II | 2 | 16:30LX
| Lewków SKR | 3 | 16:31LX
| | 4 | 16:32L
| | 5 | 16:33L
| | 6 | 16:35L
| | 7 | 16:36L
| Kołątajew n.ż. | 8 | 16:37L
| Karski | 9 | 16:38L
| Karski n.ż. | 10 | 16:40L
| Limanowskiego Piaski | 11 | 16:41L
| Limanowskiego Wenecja | 12 | 16:42L
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 16:43L
| Limanowskiego Żeromskiego | 14 | 16:44L
| Limanowskiego cmentarz | 15 | 16:45L
| Limanowskiego szpital | 16 | 16:46L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 17 | 16:48L
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 16:50L
| Wolności | 19 | 16:51L
| Partyzancka | 20 | 16:55L
| Centrum przesiadkowe | 21 | 16:57L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 22 | 16:59L
| Głogowska | 23 | 17:00L
| Armii Krajowej I | 24 | 17:02L
| Armii Krajowej II | 25 | 17:04L
| Mylna I | 26 | 17:04L
| Mylna II | 27 | 17:06L
| Budowlanych | 28 | 17:07L
| Staroprzygodzka RDP | 29 | 17:08L
| Staroprzygodzka Siewna | 30 | 17:08L
| Staroprzygodzka szkoła | 31 | 17:10L
| Graniczna | 32 | 17:11L
| Odskok I | 33 | 17:12L
| Odskok II | 34 | 17:13L
| Krańcowa | 35 | 17:14L
| Gwarna | 36 | 17:15L
| Przeskok |
|
Powrót | | Następne dojazdy |