Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka II
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:49 godz : min o 08:21
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:21
| Grunwaldzka II | 2 | 08:22
| Grunwaldzka I | 3 | 08:23
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 08:24
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 08:25
| Limanowskiego szpital | 6 | 08:26
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 7 | 08:28
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 08:29
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 08:31
| Partyzancka | 10 | 08:35
| Centrum przesiadkowe | 11 | 08:37
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 12 | 08:39
| Odolanowska I | 13 | 08:40
| Gorzycka Odolanowska | 14 | 08:41
| Gorzycka piekarnia | 15 | 08:42
| Gorzycka | 16 | 08:43
| Gorzycka Długa | 17 | 08:44
| Gorzycka Swobodna | 18 | 08:45
| Gorzycka V | 19 | 08:46
| Gorzycka Topolowa | 20 | 08:47
| Gorzyce Wielkie I | 21 | 08:48
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 22 | 08:49
| Gorzyce Wielkie III | 23 | 08:50
| Gorzyce Wielkie kościół | 24 | 08:51
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 25 | 08:52
| Gorzyce Wielkie | 26 | 08:53
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 27 | 08:55
| Gorzyce Wielkie VI | 28 | 08:56
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 04:23 godz : min o 09:55 C
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:55C
| Grunwaldzka II | 2 | 09:56C
| Grunwaldzka I | 3 | 09:57C
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 09:58C
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 09:59C
| Limanowskiego szpital | 6 | 10:00C
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 7 | 10:02C
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 10:03C
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 10:05C
| Partyzancka | 10 | 10:08C
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 08:03 godz : min o 13:35
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35
| Grunwaldzka II | 2 | 13:36
| Grunwaldzka I | 3 | 13:37
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 13:38
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 13:39
| Limanowskiego szpital | 6 | 13:40
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 7 | 13:42
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 13:43
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 13:45
| Partyzancka | 10 | 13:49
| Centrum przesiadkowe | 11 | 13:51
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 12 | 13:53
| Odolanowska I | 13 | 13:54
| Gorzycka Odolanowska | 14 | 13:55
| Gorzycka piekarnia | 15 | 13:56
| Gorzycka | 16 | 13:57
| Gorzycka Długa | 17 | 13:58
| Gorzycka Swobodna | 18 | 13:59
| Gorzycka V | 19 | 14:00
| Gorzycka Topolowa | 20 | 14:01
| Gorzyce Wielkie I | 21 | 14:02
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 22 | 14:03
| Gorzyce Wielkie III | 23 | 14:04
| Gorzyce Wielkie kościół | 24 | 14:05
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 25 | 14:06
| Gorzyce Wielkie | 26 | 14:07
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 27 | 14:09
| Gorzyce Wielkie VI | 28 | 14:10
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 09:49 godz : min o 15:21
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:21
| Grunwaldzka II | 2 | 15:22
| Grunwaldzka I | 3 | 15:23
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 15:24
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 15:25
| Limanowskiego szpital | 6 | 15:26
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 7 | 15:28
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 15:29
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 15:31
| Partyzancka | 10 | 15:35
| Centrum przesiadkowe | 11 | 15:37
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 12 | 15:39
| Odolanowska I | 13 | 15:40
| Gorzycka Odolanowska | 14 | 15:41
| Gorzycka piekarnia | 15 | 15:42
| Gorzycka | 16 | 15:43
| Gorzycka Długa | 17 | 15:44
| Gorzycka Swobodna | 18 | 15:45
| Gorzycka V | 19 | 15:46
| Gorzycka Topolowa | 20 | 15:47
| Gorzyce Wielkie I | 21 | 15:48
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 22 | 15:49
| Gorzyce Wielkie III | 23 | 15:50
| Gorzyce Wielkie kościół | 24 | 15:51
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 25 | 15:52
| Gorzyce Wielkie | 26 | 15:53
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 27 | 15:55
| Gorzyce Wielkie VI | 28 | 15:56
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 11:19 godz : min o 16:51 C
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:51C
| Grunwaldzka II | 2 | 16:52C
| Grunwaldzka I | 3 | 16:53C
| Limanowskiego Żeromskiego | 4 | 16:54C
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 16:55C
| Limanowskiego szpital | 6 | 16:56C
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 7 | 16:58C
| M.Konopnickiej pawilon | 8 | 16:59C
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 17:00C
| Partyzancka | 10 | 17:04C
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |