Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zacharzew
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22:01 godz : min o 17:35 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:35J
| Zacharzew | 2 | 17:36J
| Krotoszynska I | 3 | 17:38J
| Batorego szkoła | 4 | 17:39J
| Bema Cmentarz | 5 | 17:40J
| Orzechowa I | 6 | 17:41J
| Orzechowa | 7 | 17:42J
| Radłowska I | 8 | 17:43J
| Radłowska Sporna | 9 | 17:44J
| Poznańska Lotnicza | 10 | 17:46J
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 17:50J
| Centrum przesiadkowe | 12 | 17:52J
| Raszkowska kościół | 13 | 17:54J
| Plac 23 Stycznia II | 14 | 17:56J
| Partyzancka | 15 | 17:58J
| Głogowska | 16 | 18:00J
| Kościuszki Armii Krajowej | 17 | 18:02J
| Mylna I | 18 | 18:03J
| Mylna II | 19 | 18:04J
| Zębcowska I | 20 | 18:04J
| Zębcowska II | 21 | 18:06J
| Siewna II | 22 | 18:07J
| Siewna I | 23 | 18:08J
| Staroprzygodzka szkoła | 24 | 18:10J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 25 | 18:11J
| Staroprzygodzka - sortownia | 26 | 18:12J
| Sosnowa II | 27 | 18:13J
| Sosnowa I | 28 | 18:14J
| |
|
|
|
za: 22:36 godz : min o 18:10
Janków Dw. PKP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:10
| Zacharzew | 2 | 18:11
| Krotoszynska I | 3 | 18:13
| Krotoszyńska Bema | 4 | 18:14
| Krotoszyńska Sowińskiego | 5 | 18:16
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 18:20
| Centrum przesiadkowe | 7 | 18:22
| Raszkowska kościół | 8 | 18:24
| Plac 23 Stycznia II | 9 | 18:26
| Partyzancka | 10 | 18:28
| Głogowska | 11 | 18:30
| Al. Powstańców Wlkp. | 12 | 18:31
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 13 | 18:33
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 14 | 18:34
| Śmigielskiego II | 15 | 18:35
| Śmigielskiego I | 16 | 18:36
| Śmigielskiego | 17 | 18:37
| Paderewskiego I | 18 | 18:38
| Strzelecka II | 19 | 18:39
| Strzelecka I | 20 | 18:40
| Klasztorna I | 21 | 18:41
| Kamienna | 22 | 18:42
| Kamienna Wiśniowa | 23 | 18:43
| Kamienna Łączność | 24 | 18:44
| Południowa I | 25 | 18:45
| Południowa II | 26 | 18:46
| Południowa III | 27 | 18:47
| Wrocławska Południowa | 28 | 18:48
| Wrocławska Osiedle | 29 | 18:50
| Janków Dw. PKP |
|
|
|
za: 22:51 godz : min o 18:25 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:25J
| Zacharzew | 2 | 18:26J
| Krotoszynska I | 3 | 18:28J
| Batorego szkoła | 4 | 18:29J
| Bema Cmentarz | 5 | 18:30J
| Orzechowa I | 6 | 18:31J
| Orzechowa | 7 | 18:32J
| Radłowska I | 8 | 18:33J
| Radłowska Sporna | 9 | 18:34J
| Poznańska Lotnicza | 10 | 18:36J
| Krotoszyńska ZAP | 11 | 18:40J
| Centrum przesiadkowe | 12 | 18:42J
| Raszkowska kościół | 13 | 18:44J
| Plac 23 Stycznia II | 14 | 18:46J
| Partyzancka | 15 | 18:48J
| Głogowska | 16 | 18:50J
| Kościuszki Armii Krajowej | 17 | 18:52J
| Mylna I | 18 | 18:53J
| Mylna II | 19 | 18:54J
| Zębcowska I | 20 | 18:55J
| Zębcowska II | 21 | 18:56J
| Siewna II | 22 | 18:57J
| Siewna I | 23 | 18:58J
| Staroprzygodzka szkoła | 24 | 19:00J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 25 | 19:00J
| Staroprzygodzka - sortownia | 26 | 19:02J
| Sosnowa II | 27 | 19:03J
| Sosnowa I | 28 | 19:04J
| |
|
|
|
za: 23:16 godz : min o 18:50
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:50
| Zacharzew | 2 | 18:51
| Krotoszynska I | 3 | 18:52
| Wybickiego | 4 | 18:53
| Chłapowskiego II | 5 | 18:55
| Kordeckiego szkoła | 6 | 18:56
| Kordeckiego I | 7 | 18:57
| Okólna | 8 | 18:58
| Kwiatowa | 9 | 19:00
| Odolanowska I | 10 | 19:02
| Sienkiewicza | 11 | 19:03
| Wojska Polskiego | 12 | 19:04
| Raszkowska kościół | 13 | 19:06
| M.Konopnickiej pawilon | 14 | 19:08
| M.Konopnickiej Sklejki | 15 | 19:08
| Reymonta | 16 | 19:10
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 19:11
| Limanowskiego szpital | 18 | 19:13
| Kaliska Bank | 19 | 19:14
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 20 | 19:16
| Piłsudskiego | 21 | 19:17
| Paderewskiego II | 22 | 19:18
| Paderewskiego I | 23 | 19:19
| Komuny Paryskiej | 24 | 19:20
| Komuny Paryskiej III | 25 | 19:21
| Komuny Paryskiej II | 26 | 19:22
| Komuny Paryskiej I | 27 | 19:23
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 23:29 godz : min o 19:03 s
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:03s
| Zacharzew | 2 | 19:04s
| Krotoszynska I | 3 | 19:06s
| Krotoszyńska Bema | 4 | 19:07s
| Krotoszyńska Sowińskiego | 5 | 19:08s
| Krotoszyńska ZAP | 6 | 19:11s
| Raszkowska kościół | 7 | 19:13s
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 19:15s
| Partyzancka | 9 | 19:16s
| Sienkiewicza | 10 | 19:18s
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 56 min o 20:30
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:30
| Zacharzew | 2 | 20:31
| Krotoszynska I | 3 | 20:32
| Wybickiego | 4 | 20:33
| Chłapowskiego II | 5 | 20:35
| Kordeckiego szkoła | 6 | 20:36
| Kordeckiego I | 7 | 20:37
| Okólna | 8 | 20:38
| Kwiatowa | 9 | 20:40
| Odolanowska I | 10 | 20:42
| Sienkiewicza | 11 | 20:43
| Wojska Polskiego | 12 | 20:44
| Raszkowska kościół | 13 | 20:46
| M.Konopnickiej pawilon | 14 | 20:48
| M.Konopnickiej Sklejki | 15 | 20:49
| Reymonta | 16 | 20:50
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 20:51
| Limanowskiego szpital | 18 | 20:53
| Kaliska Bank | 19 | 20:54
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 20 | 20:56
| Piłsudskiego | 21 | 20:57
| Paderewskiego II | 22 | 20:58
| Paderewskiego I | 23 | 20:59
| Komuny Paryskiej | 24 | 21:00
| Komuny Paryskiej III | 25 | 21:00
| Komuny Paryskiej II | 26 | 21:02
| Komuny Paryskiej I | 27 | 21:03
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |