Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leśna-Jarzębinowa 01
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 40 min o 20:08
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:08
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 20:10
| Bytowska-Zamieście | 3 | 20:12
| Bytowska-Morelowa | 4 | 20:13
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 20:15
| Reymonta | 6 | 20:17
| Plac Jagielloński | 7 | 20:19
| Zielona 01 | 8 | 20:21
| Młodzieżowa 02 | 9 | 20:22
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 20:23
| Ceynowy 01 | 11 | 20:25
| Kościerska-Szkoła | 12 | 20:27
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 20:28
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 20:29
| Świętopełka | 15 | 20:30
| Warszawska-Dworzec 02 | 16 | 20:31
| Lichnowska-Urząd Pracy | 17 | 20:32
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:43 godz : min o 21:11 A
Zakładowa-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:11A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 21:12A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 21:13A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 21:14A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 21:15A
| Reymonta | 6 | 21:16A
| Plac Jagielloński | 7 | 21:18A
| Zielona 01 | 8 | 21:19A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 21:20A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 21:21A
| Ceynowy 01 | 11 | 21:23
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 21:24
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 21:26
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 21:27
| Jana Pawła II | 15 | 21:28
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 21:30
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 21:31
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 21:32
| Świętopełka | 19 | 21:33
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 21:34
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 21:35
| Lichnowska-Rondo 01 | 22 | 21:36
| Mostostal 01 | 23 | 21:37
| Zakładowa 01 | 24 | 21:38
| Zakładowa-Pętla x00 |
|
|
|
za: 02:38 godz : min o 22:06
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:06
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 22:07
| Bytowska-Zamieście | 3 | 22:08
| Bytowska-Morelowa | 4 | 22:08
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 22:10
| Reymonta | 6 | 22:12
| Plac Jagielloński | 7 | 22:14
| Zielona 01 | 8 | 22:15
| Młodzieżowa 02 | 9 | 22:16
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 22:17
| Ceynowy 01 | 11 | 22:18
| Kościerska-Szkoła | 12 | 22:19
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 22:20
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 22:21
| Świętopełka | 15 | 22:22
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |