Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bytowska-Stacja Paliw
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:22 godz : min o 05:16 A
Zakładowa-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:16A
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 05:17A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 05:18A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 05:19A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 05:20A
| Reymonta | 6 | 05:22A
| Plac Jagielloński | 7 | 05:23A
| Zielona 01 | 8 | 05:25A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 05:26A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 05:27A
| Ceynowy 01 | 11 | 05:28
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 05:29
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 05:31
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 05:32
| Jana Pawła II | 15 | 05:33
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 05:34
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 05:35
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 05:36
| Świętopełka | 19 | 05:37
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 05:38
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 05:39
| Lichnowska-Rondo 01 | 22 | 05:40
| Mostostal 01 | 23 | 05:41
| Zakładowa 01 | 24 | 05:42
| Zakładowa-Pętla x00 |
|
|
|
za: 02:33 godz : min o 06:27 u
Zakładowa-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27u
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 06:28u
| Leśna-Bytowska | 3 | 06:29u
| Leśna | 4 | 06:30
| SZPITAL | 5 | 06:31
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 06:32
| Bytowska-Zamieście | 7 | 06:33
| Bytowska-Morelowa | 8 | 06:34
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 06:35
| Reymonta | 10 | 06:37
| Plac Jagielloński | 11 | 06:39
| Zielona 01 | 12 | 06:40
| Młodzieżowa 02 | 13 | 06:41
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 06:42
| Ceynowy 01 | 15 | 06:43
| Kościerska-Szkoła | 16 | 06:45
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 06:46
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 06:47
| Świętopełka | 19 | 06:48
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 06:49
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 06:50
| Lichnowska-Rondo 01 | 22 | 06:51
| Mostostal 01 | 23 | 06:52
| Zakładowa 01 | 24 | 06:53
| Zakładowa-Pętla x00 |
|
|
|
za: 05:57 godz : min o 09:51 Au
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:51Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 09:52Au
| Leśna-Bytowska | 3 | 09:53Au
| Leśna | 4 | 09:55A
| SZPITAL | 5 | 09:56A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 09:57A
| Bytowska-Zamieście | 7 | 09:59A
| Bytowska-Morelowa | 8 | 10:00A
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 10:02A
| Reymonta | 10 | 10:04A
| Plac Jagielloński | 11 | 10:06A
| Zielona 01 | 12 | 10:08A
| Młodzieżowa 02 | 13 | 10:09A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 10:10A
| Ceynowy 01 | 15 | 10:12
| Książąt Pomorskich-Działki | 16 | 10:13
| Książąt Pomorskich 01 | 17 | 10:15
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 18 | 10:16
| Jana Pawła II | 19 | 10:18
| Obrońców Chojnic 01 | 20 | 10:20
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 10:21
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 10:22
| Świętopełka | 23 | 10:23
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 06:19 godz : min o 10:13
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:13
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 10:14
| Bytowska-Zamieście | 3 | 10:15
| Bytowska-Morelowa | 4 | 10:16
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 10:17
| Bytowska-Reymonta | 6 | 10:19
| Pl.Jagielloński | 7 | 10:21
| Sukienników | 8 | 10:24
| Obrońców Chojnic 02 | 9 | 10:27
| Drzymały-Budowl. | 10 | 10:28
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 07:22 godz : min o 11:16 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:16Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 11:17Au
| Leśna-Bytowska | 3 | 11:18Au
| Leśna | 4 | 11:20A
| SZPITAL | 5 | 11:21A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 6 | 11:22A
| Bytowska-Zamieście | 7 | 11:24A
| Bytowska-Morelowa | 8 | 11:25A
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 11:27A
| Reymonta | 10 | 11:29A
| Plac Jagielloński | 11 | 11:31A
| Zielona 01 | 12 | 11:33A
| Młodzieżowa 02 | 13 | 11:34A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 14 | 11:35A
| Ceynowy 01 | 15 | 11:37
| Książąt Pomorskich-Działki | 16 | 11:38
| Książąt Pomorskich 01 | 17 | 11:40
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 18 | 11:41
| Jana Pawła II | 19 | 11:43
| Obrońców Chojnic 01 | 20 | 11:45
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 11:47
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 11:48
| Świętopełka | 23 | 11:49
| Warszawska-Dworzec 02 | 24 | 11:50
| Lichnowska-Urząd Pracy | 25 | 11:51
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 08:37 godz : min o 12:31 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:31A
| Bytowska-Stacja Paliw | 2 | 12:33A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 12:34A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 12:35A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 12:37A
| Reymonta | 6 | 12:39A
| Plac Jagielloński | 7 | 12:41A
| Zielona 01 | 8 | 12:43A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 12:44A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 12:45A
| Ceynowy 01 | 11 | 12:47
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 12:48
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 12:50
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 12:51
| Jana Pawła II | 15 | 12:53
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 12:55
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 12:57
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 12:58
| Świętopełka | 19 | 12:59
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 13:00
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 13:01
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |