Najbliższe odjazdy
Przystanek: Charzykowy-Rondo
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06:22 godz : min o 10:08
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:08
| Charzykowy-Rondo | 2 | 10:09
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 10:10
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 10:11
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 10:13
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 10:14
| Bytowska-Zamieście | 7 | 10:15
| Bytowska-Morelowa | 8 | 10:16
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 10:17
| Bytowska-Reymonta | 10 | 10:19
| Pl.Jagielloński | 11 | 10:21
| Sukienników | 12 | 10:24
| Obrońców Chojnic 02 | 13 | 10:27
| Drzymały-Budowl. | 14 | 10:28
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 07:07 godz : min o 10:53 u
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:53u
| Charzykowy-Rondo | 2 | 10:54u
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 10:55u
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 10:57u
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 10:59u
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 11:00u
| Leśna-Bytowska | 7 | 11:01u
| Leśna | 8 | 11:03
| SZPITAL | 9 | 11:04
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 11:05
| Bytowska-Zamieście | 11 | 11:07
| Bytowska-Morelowa | 12 | 11:08
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 11:10
| Reymonta | 14 | 11:12
| Plac Jagielloński | 15 | 11:14
| Zielona 01 | 16 | 11:16
| Młodzieżowa 02 | 17 | 11:17
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 11:18
| Ceynowy 01 | 19 | 11:19
| Kościerska-Szkoła | 20 | 11:21
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 21 | 11:23
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 22 | 11:24
| Świętopełka | 23 | 11:25
| Warszawska-Dworzec 02 | 24 | 11:26
| Lichnowska-Urząd Pracy | 25 | 11:27
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 08:52 godz : min o 12:38
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:38
| Charzykowy-Rondo | 2 | 12:39
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 12:40
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 12:41
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 12:43
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 12:44
| Bytowska-Zamieście | 7 | 12:45
| Bytowska-Morelowa | 8 | 12:46
| Bytowska-Konopnickiej | 9 | 12:47
| Bytowska-Reymonta | 10 | 12:49
| Pl.Jagielloński | 11 | 12:51
| Sukienników | 12 | 12:54
| Obrońców Chojnic 02 | 13 | 12:57
| Drzymały-Budowl. | 14 | 12:58
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 09:19 godz : min o 13:05 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:05Au
| Charzykowy-Rondo | 2 | 13:06Au
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 13:07Au
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 13:09Au
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 13:11Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 13:12Au
| Leśna-Bytowska | 7 | 13:13Au
| Leśna | 8 | 13:15A
| SZPITAL | 9 | 13:16A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 13:17A
| Bytowska-Zamieście | 11 | 13:19A
| Bytowska-Morelowa | 12 | 13:20A
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 13:22A
| Reymonta | 14 | 13:24A
| Plac Jagielloński | 15 | 13:26A
| Zielona 01 | 16 | 13:28A
| Młodzieżowa 02 | 17 | 13:29A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 13:30A
| Ceynowy 01 | 19 | 13:32
| Książąt Pomorskich-Działki | 20 | 13:33
| Książąt Pomorskich 01 | 21 | 13:35
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 22 | 13:36
| Jana Pawła II | 23 | 13:38
| Obrońców Chojnic 01 | 24 | 13:40
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 25 | 13:42
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 26 | 13:43
| Świętopełka | 27 | 13:44
| Warszawska-Dworzec 02 | 28 | 13:45
| Lichnowska-Urząd Pracy | 29 | 13:46
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 10:14 godz : min o 14:00 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:00Au
| Charzykowy-Rondo | 2 | 14:01Au
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 14:02Au
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 14:04Au
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 14:06Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 14:07Au
| Leśna-Bytowska | 7 | 14:08Au
| Leśna | 8 | 14:10A
| SZPITAL | 9 | 14:11A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 14:12A
| Bytowska-Zamieście | 11 | 14:14A
| Bytowska-Morelowa | 12 | 14:15A
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 14:17A
| Reymonta | 14 | 14:19A
| Plac Jagielloński | 15 | 14:21A
| Zielona 01 | 16 | 14:23A
| Młodzieżowa 02 | 17 | 14:24A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 14:25A
| Ceynowy 01 | 19 | 14:27
| Książąt Pomorskich-Działki | 20 | 14:28
| Książąt Pomorskich 01 | 21 | 14:30
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 22 | 14:31
| Jana Pawła II | 23 | 14:33
| Obrońców Chojnic 01 | 24 | 14:35
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 25 | 14:37
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 26 | 14:38
| Świętopełka | 27 | 14:39
| Warszawska-Dworzec 02 | 28 | 14:40
| Lichnowska-Urząd Pracy | 29 | 14:41
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 12:37 godz : min o 16:23 Au
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:23Au
| Charzykowy-Rondo | 2 | 16:24Au
| Charzykowy-Żwirowa 02 | 3 | 16:25Au
| Charzykowy-Turystyczna | 4 | 16:27Au
| Działki Metalowiec 02 | 5 | 16:29Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 6 | 16:30Au
| Leśna-Bytowska | 7 | 16:31Au
| Leśna | 8 | 16:33A
| SZPITAL | 9 | 16:34A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 10 | 16:35A
| Bytowska-Zamieście | 11 | 16:37A
| Bytowska-Morelowa | 12 | 16:38A
| Bytowska-Konopnickiej | 13 | 16:40A
| Reymonta | 14 | 16:42A
| Plac Jagielloński | 15 | 16:44A
| Zielona 01 | 16 | 16:46A
| Młodzieżowa 02 | 17 | 16:47A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 18 | 16:48A
| Ceynowy 01 | 19 | 16:50
| Książąt Pomorskich-Działki | 20 | 16:51
| Książąt Pomorskich 01 | 21 | 16:53
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 22 | 16:54
| Jana Pawła II | 23 | 16:56
| Obrońców Chojnic 01 | 24 | 16:58
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 25 | 17:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 26 | 17:00
| Świętopełka | 27 | 17:02
| Warszawska-Dworzec 02 | 28 | 17:03
| Lichnowska-Urząd Pracy | 29 | 17:04
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |