Najbliższe odjazdy
Przystanek: Charzykowy-Turystyczna
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:02 godz : min o 20:40
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:40
| Charzykowy-Turystyczna | 2 | 20:41
| Działki Metalowiec 02 | 3 | 20:43
| Bytowska-Stacja Paliw | 4 | 20:44
| Bytowska-Zamieście | 5 | 20:45
| Bytowska-Morelowa | 6 | 20:46
| Bytowska-Konopnickiej | 7 | 20:47
| Bytowska-Reymonta | 8 | 20:49
| Pl.Jagielloński | 9 | 20:51
| Sukienników | 10 | 20:54
| Obrońców Chojnic 02 | 11 | 20:57
| Drzymały-Budowl. | 12 | 20:58
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 01:26 godz : min o 21:04 Au
Zakładowa-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:04Au
| Charzykowy-Turystyczna | 2 | 21:04Au
| Działki Metalowiec 02 | 3 | 21:07Au
| Bytowska-Stacja Paliw | 4 | 21:08Au
| Leśna-Bytowska | 5 | 21:08Au
| Leśna | 6 | 21:10A
| SZPITAL | 7 | 21:11A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 8 | 21:12A
| Bytowska-Zamieście | 9 | 21:13A
| Bytowska-Morelowa | 10 | 21:14A
| Bytowska-Konopnickiej | 11 | 21:15A
| Reymonta | 12 | 21:16A
| Plac Jagielloński | 13 | 21:18A
| Zielona 01 | 14 | 21:19A
| Młodzieżowa 02 | 15 | 21:20A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 16 | 21:21A
| Ceynowy 01 | 17 | 21:23
| Książąt Pomorskich-Działki | 18 | 21:24
| Książąt Pomorskich 01 | 19 | 21:26
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 20 | 21:27
| Jana Pawła II | 21 | 21:28
| Obrońców Chojnic 01 | 22 | 21:30
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 23 | 21:31
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 24 | 21:32
| Świętopełka | 25 | 21:33
| Warszawska-Dworzec 02 | 26 | 21:34
| Lichnowska-Urząd Pracy | 27 | 21:35
| Lichnowska-Rondo 01 | 28 | 21:36
| Mostostal 01 | 29 | 21:37
| Zakładowa 01 | 30 | 21:38
| Zakładowa-Pętla x00 |
|
|
|
za: 03:07 godz : min o 22:45
Plac Św. Jerzego x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:45
| Charzykowy-Turystyczna | 2 | 22:46
| Działki Metalowiec 02 | 3 | 22:48
| Bytowska-Stacja Paliw | 4 | 22:49
| Bytowska-Zamieście | 5 | 22:50
| Bytowska-Morelowa | 6 | 22:51
| Bytowska-Konopnickiej | 7 | 22:52
| Bytowska-Reymonta | 8 | 22:54
| Pl.Jagielloński | 9 | 22:56
| Sukienników | 10 | 22:58
| Plac Św. Jerzego x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |