Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leśna-Jarzębinowa 01
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:50 godz : min o 15:42 z
Ciechocin-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:42z
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 15:43z
| Bytowska-Zamieście | 3 | 15:44z
| Bytowska-Morelowa | 4 | 15:45z
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 15:46z
| Bytowska-Reymonta | 6 | 15:49z
| Pl.Jagielloński | 7 | 15:51z
| Sukienników | 8 | 15:52z
| Plac Św. Jerzego | 9 | 15:53z
| Piłsudskiego | 10 | 15:54z
| Warszawska-Dworzec 02 | 11 | 15:55z
| Lichnowska-Urząd Pracy | 12 | 15:56z
| Lichnowska-Rondo 01 | 13 | 15:57z
| Chojnaty 02 | 14 | 15:58z
| Lichnowy-Ogrodnik 02 | 15 | 15:59z
| Lichnowy-Figura 02 | 16 | 16:00z
| Lichnowy-Wyb. 02 | 17 | 16:02z
| Lichnowy-Jeziorna 02 | 18 | 16:03z
| Lichnowy-Wieś 02 | 19 | 16:04
| Lichnowy-Kościół 02 | 20 | 16:07
| Lichnowy-Wieś 01 | 21 | 16:08
| Lichnowy-Górka | 22 | 16:08
| Lichnowy-Granowska 02 | 23 | 16:10
| Lichnowy-Ostrowicka 02 | 24 | 16:11
| Ostrowite-Wyb. 02 | 25 | 16:12
| Ostrowite 02 | 26 | 16:13
| Ostrowite-Wieś 02 | 27 | 16:14
| Ostrowite-Główna 02 | 28 | 16:16
| Ciechocin-Dębowa 02 | 29 | 16:17
| | 30 | 16:18
| Ciechocin-Pętla x00 |
|
|
|
za: 20:04 godz : min o 15:56
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:56
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 15:57
| Bytowska-Zamieście | 3 | 15:59
| Bytowska-Morelowa | 4 | 16:00
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 16:02
| Reymonta | 6 | 16:04
| Plac Jagielloński | 7 | 16:06
| Zielona 01 | 8 | 16:08
| Młodzieżowa 02 | 9 | 16:08
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 16:10
| Ceynowy 01 | 11 | 16:11
| Kościerska-Szkoła | 12 | 16:12
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 16:13
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 16:14
| Świętopełka | 15 | 16:15
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 20:27 godz : min o 16:19 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:19A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 16:20A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 16:22A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 16:23A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 16:25A
| Reymonta | 6 | 16:27A
| Plac Jagielloński | 7 | 16:29A
| Zielona 01 | 8 | 16:31A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 16:32A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 16:33A
| Ceynowy 01 | 11 | 16:35
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 16:36
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 16:38
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 16:39
| Jana Pawła II | 15 | 16:41
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 16:43
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 16:45
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 16:46
| Świętopełka | 19 | 16:47
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 16:48
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 16:49
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 21:02 godz : min o 16:54
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:54
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 16:55
| Bytowska-Zamieście | 3 | 16:57
| Bytowska-Morelowa | 4 | 16:58
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 16:59
| Reymonta | 6 | 17:00
| Plac Jagielloński | 7 | 17:02
| Zielona 01 | 8 | 17:04
| Młodzieżowa 02 | 9 | 17:04
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 17:07
| Ceynowy 01 | 11 | 17:08
| Kościerska-Szkoła | 12 | 17:10
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 13 | 17:11
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 14 | 17:12
| Świętopełka | 15 | 17:13
| Warszawska-Dworzec 02 | 16 | 17:14
| Lichnowska-Urząd Pracy | 17 | 17:15
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 21:57 godz : min o 17:49 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:49A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 17:50A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 17:52A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 17:53A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 17:55A
| Reymonta | 6 | 17:57A
| Plac Jagielloński | 7 | 17:59A
| Zielona 01 | 8 | 18:00A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 18:02A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 18:03A
| Ceynowy 01 | 11 | 18:04
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 18:06
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 18:08
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 18:08
| Jana Pawła II | 15 | 18:11
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 18:13
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 18:15
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 18:16
| Świętopełka | 19 | 18:17
| Warszawska-Dworzec 02 | 20 | 18:18
| Lichnowska-Urząd Pracy | 21 | 18:19
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 22:24 godz : min o 18:16 A
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:16A
| Leśna-Jarzębinowa 01 | 2 | 18:17A
| Bytowska-Zamieście | 3 | 18:19A
| Bytowska-Morelowa | 4 | 18:20A
| Bytowska-Konopnickiej | 5 | 18:22A
| Reymonta | 6 | 18:24A
| Plac Jagielloński | 7 | 18:26A
| Zielona 01 | 8 | 18:27A
| Młodzieżowa 02 | 9 | 18:28A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 10 | 18:29A
| Ceynowy 01 | 11 | 18:31
| Książąt Pomorskich-Działki | 12 | 18:32
| Książąt Pomorskich 01 | 13 | 18:34
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 14 | 18:35
| Jana Pawła II | 15 | 18:37
| Obrońców Chojnic 01 | 16 | 18:39
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 17 | 18:41
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 18 | 18:42
| Świętopełka | 19 | 18:43
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |