Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Kamińskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 05:28
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:28
| Rondo Kamińskiego | 2 | 05:29
| Józefa Bema | 3 | 05:31
| Kolska | 4 | 05:33
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:34
| Wał Tarejwy | 6 | 05:37
| Trasa Warszawska | 7 | 05:39
| Dworcowa | 8 | 05:41
| Dworzec PKP | 9 | 05:43
| Aleje 1 Maja | 10 | 05:45
| Rondo Solidarności | 11 | 05:48
| Leśna | 12 | 05:49
| Niesłusz | 13 | 05:50
| Gajowa NŻ | 14 | 05:51
| Marantów NŻ | 15 | 05:53
| Maliniec | 16 | 05:54
| Przemysłowa NŻ | 17 | 05:55
| Elektrownia Konin NŻ | 18 | 05:57
| Jędrzejewskiego NŻ | 19 | 05:58
| Muzeum Okręgowe | 20 | 06:00
| Gosławice | 21 | 06:01
| Przystań Gosławice | 22 | 06:03
| Gaj NŻ | 23 | 06:04
| Pątnów | 24 | 06:05
| Ślesińska I | 25 | 06:06
| Ślesińska II NŻ | 26 | 06:08
| Łężyńska NŻ | 27 | 06:10
| Ks. Palenickiego | 28 | 06:11
| Nowiny NŻ | 29 | 06:12
| Bernardynka NŻ | 30 | 06:13
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 17 min o 05:30 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:30j
| Rondo Kamińskiego | 2 | 05:31j
| Józefa Bema | 3 | 05:34j
| Kościuszki | 4 | 05:35j
| Staszica | 5 | 05:37j
| Kilińskiego | 6 | 05:38j
| Szarych Szeregów | 7 | 05:41j
| Trasa Warszawska | 8 | 05:43j
| Dworcowa | 9 | 05:45j
| Dworzec PKP | 10 | 05:47j
| Aleje 1 Maja | 11 | 05:49j
| ZSGE | 12 | 05:51j
| Wyszyńskiego | 13 | 05:52j
| Glinka | 14 | 05:54j
| Portowa NŻ | 15 | 05:55j
| Laskówiecka NŻ | 16 | 05:56j
| Jana Pawła II | 17 | 05:57j
| Śniadeckich | 18 | 05:58j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 19 | 06:00j
| Grójecka NŻ | 20 | 06:01j
| Grójecka NŻ | 21 | 06:02j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 33 min o 05:46 h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:46h
| Rondo Kamińskiego | 2 | 05:47h
| Józefa Bema | 3 | 05:49h
| Kolska | 4 | 05:51h
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:52h.b
| Wał Tarejwy | 6 | 05:54h
| Bankowa NŻ | 7 | 05:55h
| Park Chopina | 8 | 05:56h
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 05:57h
| Dmowskiego | 10 | 05:58h
| Nadrzeczna | 11 | 05:58h
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 12 | 06:01h
| Rondo Miast Partnerskich | 13 | 06:03h
| Wiadukt Pokoju | 14 | 06:05h
| Sąd Rejonowy | 15 | 06:06h
| Zatorze | 16 | 06:07h
| Szeligowskiego | 17 | 06:08h
| Torowa | 18 | 06:10h
| Leśna | 19 | 06:11h
| Niesłusz | 20 | 06:12h
| Gajowa NŻ | 21 | 06:13h
| Marantów NŻ | 22 | 06:16
| Huta | 23 | 06:19
| Maliniec | 24 | 06:20
| Przemysłowa NŻ | 25 | 06:21
| Elektrownia Konin NŻ | 26 | 06:23
| Jędrzejewskiego NŻ | 27 | 06:24
| Muzeum Okręgowe | 28 | 06:26
| Gosławice | 29 | 06:27
| Przystań Gosławice | 30 | 06:29
| Gaj NŻ | 31 | 06:30
| Pątnów | 32 | 06:31
| Pątnowska NŻ | 33 | 06:32
| Kazimierska NŻ | 34 | 06:34
| Elektrownia Pątnów | 35 | 06:36
| Kamienica I NŻ | 36 | 06:37
| Kamienica II NŻ | 37 | 06:38
| Kamienica III NŻ | 38 | 06:39
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 39 | 06:41
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 35 min o 05:48
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:48
| Rondo Kamińskiego | 2 | 05:49
| Józefa Bema | 3 | 05:51
| Kolska | 4 | 05:53
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:54
| Wał Tarejwy | 6 | 05:57
| Trasa Warszawska | 7 | 05:59
| Dworcowa | 8 | 06:01
| Dworzec PKP | 9 | 06:03
| Aleje 1 Maja | 10 | 06:05
| Rondo Solidarności | 11 | 06:08
| Leśna | 12 | 06:09
| Niesłusz | 13 | 06:10
| Gajowa NŻ | 14 | 06:11
| Marantów NŻ | 15 | 06:13
| Maliniec | 16 | 06:14
| Przemysłowa NŻ | 17 | 06:15
| Elektrownia Konin NŻ | 18 | 06:17
| Jędrzejewskiego NŻ | 19 | 06:18
| Muzeum Okręgowe | 20 | 06:20
| Gosławice | 21 | 06:21
| Przystań Gosławice | 22 | 06:23
| Gaj NŻ | 23 | 06:24
| Pątnów | 24 | 06:25
| Ślesińska I | 25 | 06:26
| Ślesińska II NŻ | 26 | 06:28
| Łężyńska NŻ | 27 | 06:30
| Ks. Palenickiego | 28 | 06:31
| Nowiny NŻ | 29 | 06:32
| Bernardynka NŻ | 30 | 06:33
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 36 min o 05:49 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:49s.d
| Rondo Kamińskiego | 2 | 05:50s.d
| Józefa Bema | 3 | 05:52s.d
| Kolska | 4 | 05:54s.d
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:55s.d
| Wał Tarejwy | 6 | 05:58s.d
| Trasa Warszawska | 7 | 06:01s.d
| Dworcowa | 8 | 06:04s.d
| Dworzec PKP | 9 | 06:06s.d
| Aleje 1 Maja | 10 | 06:08s.d
| Rondo Solidarności | 11 | 06:10s.d
| Targowisko Miejskie | 12 | 06:11s.d
| 11 Listopada | 13 | 06:12s.d
| Zakole | 14 | 06:13s.d
| Okólna | 15 | 06:14s.d
| Sosnowa | 16 | 06:16s.d
| Wyzwolenia | 17 | 06:18s.d
| Wyszyńskiego | 18 | 06:20s.d
| ZSGE | 19 | 06:22s.d
| Hala Rondo | 20 | 06:23s.d
| Aleje 1 Maja | 21 | 06:25s.d
| Dworzec PKP | 22 | 06:28s.d
| Dworcowa | 23 | 06:30s.d
| Trasa Warszawska | 24 | 06:32s.d
| Grunwaldzka | 25 | 06:33s.d
| Wał Tarejwy | 26 | 06:34s.d
| Żwirki i Wigury | 27 | 06:36s.d
| Kolska | 28 | 06:38s.d
| Józefa Bema | 29 | 06:39s.d
| Rondo Kamińskiego | 30 | 06:40s.d
| Szpital | 31 | 06:41s.d
| Szpitalna | 32 | 06:42s.d
| Ametystowa NŻ | 33 | 06:44s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 34 | 06:45s
| Stare Miasto-U.Gminy | 35 | 06:46s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 36 | 06:47s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 47 min o 06:00 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:00j
| Rondo Kamińskiego | 2 | 06:01j
| Józefa Bema | 3 | 06:04j
| Kościuszki | 4 | 06:05j
| Staszica | 5 | 06:07j
| Kilińskiego | 6 | 06:08j
| Szarych Szeregów | 7 | 06:11j
| Trasa Warszawska | 8 | 06:13j
| Dworcowa | 9 | 06:15j
| Dworzec PKP | 10 | 06:17j
| Aleje 1 Maja | 11 | 06:19j
| ZSGE | 12 | 06:21j
| Wyszyńskiego | 13 | 06:22j
| Glinka | 14 | 06:24j
| Portowa NŻ | 15 | 06:25j
| Laskówiecka NŻ | 16 | 06:26j
| Jana Pawła II | 17 | 06:27j
| Śniadeckich | 18 | 06:28j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 19 | 06:30j
| Grójecka NŻ | 20 | 06:31j
| Grójecka NŻ | 21 | 06:32j
| Grójec-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |