Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stadion MOSIR NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22 min o 06:01
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:01
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 06:02
| Staszica | 3 | 06:04
| Kilińskiego | 4 | 06:05
| Szarych Szeregów | 5 | 06:08
| Trasa Warszawska | 6 | 06:11
| Dworcowa | 7 | 06:14
| Dworzec PKP | 8 | 06:16
| Aleje 1 Maja | 9 | 06:18
| Rondo Solidarności | 10 | 06:20
| Targowisko Miejskie | 11 | 06:21
| 11 Listopada | 12 | 06:22
| Zakole | 13 | 06:23
| Okólna | 14 | 06:24
| Sosnowa | 15 | 06:26
| Wyzwolenia | 16 | 06:28
| Wyszyńskiego | 17 | 06:30
| ZSGE | 18 | 06:32
| Hala Rondo | 19 | 06:33
| Aleje 1 Maja | 20 | 06:35
| Dworzec PKP | 21 | 06:38
| Dworcowa | 22 | 06:40
| Trasa Warszawska | 23 | 06:42
| Grunwaldzka | 24 | 06:43
| Wał Tarejwy | 25 | 06:45
| Bankowa NŻ | 26 | 06:47
| Park Chopina | 27 | 06:48
| Stadion MOSIR NŻ | 28 | 06:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 29 | 06:49
| Dmowskiego | 30 | 06:50b
| Nadrzeczna | 31 | 06:52
| M.Dąbrowskiej | 32 | 06:54
| Piłsudskiego | 33 | 06:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 39 min o 06:18
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:18
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 06:19
| Staszica | 3 | 06:21
| Kilińskiego | 4 | 06:22
| Szarych Szeregów | 5 | 06:25
| Trasa Warszawska | 6 | 06:28
| Dworcowa NŻ | 7 | 06:29
| Ogrodowa NŻ | 8 | 06:30
| Hurtowa NŻ | 9 | 06:32
| Stokowa NŻ | 10 | 06:33
| Konwaliowa | 11 | 06:34
| Hiacyntowa | 12 | 06:35
| Rolna | 13 | 06:36
| Szkoła Salezjańska NŻ | 14 | 06:37
| Rondo Konińskich Cyklistów | 15 | 06:38
| Spółdzielców | 16 | 06:40
| ZUS | 17 | 06:41
| Dworzec PKP | 18 | 06:43
| Aleje 1 Maja | 19 | 06:45
| ZSGE | 20 | 06:47
| Wyszyńskiego | 21 | 06:48
| Glinka | 22 | 06:49
| Popiełuszki | 23 | 06:50
| Cmentarz Parafialny | 24 | 06:51
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 06:21
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:21
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 06:22
| Staszica | 3 | 06:24
| Kilińskiego | 4 | 06:25
| Szarych Szeregów | 5 | 06:28
| Trasa Warszawska | 6 | 06:31
| Dworcowa | 7 | 06:34
| Dworzec PKP | 8 | 06:36
| Aleje 1 Maja | 9 | 06:38
| Rondo Solidarności | 10 | 06:40
| Targowisko Miejskie | 11 | 06:41
| 11 Listopada | 12 | 06:42
| Zakole | 13 | 06:43
| Okólna | 14 | 06:44
| Sosnowa | 15 | 06:46
| Wyzwolenia | 16 | 06:48
| Wyszyńskiego | 17 | 06:50
| ZSGE | 18 | 06:52
| Hala Rondo | 19 | 06:53
| Aleje 1 Maja | 20 | 06:55
| Dworzec PKP | 21 | 06:58
| Dworcowa | 22 | 07:00
| Trasa Warszawska | 23 | 07:02
| Grunwaldzka | 24 | 07:03
| Wał Tarejwy | 25 | 07:05
| Bankowa NŻ | 26 | 07:07
| Park Chopina | 27 | 07:08
| Stadion MOSIR NŻ | 28 | 07:09
| Dmowskiego | 29 | 07:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 30 | 07:10b
| Nadrzeczna | 31 | 07:12
| M.Dąbrowskiej | 32 | 07:14
| Piłsudskiego | 33 | 07:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 06:41
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:41
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 06:42
| Staszica | 3 | 06:44
| Kilińskiego | 4 | 06:45
| Szarych Szeregów | 5 | 06:48
| Trasa Warszawska | 6 | 06:51
| Dworcowa | 7 | 06:54
| Dworzec PKP | 8 | 06:56
| Aleje 1 Maja | 9 | 06:58
| Rondo Solidarności | 10 | 07:00
| Targowisko Miejskie | 11 | 07:01
| 11 Listopada | 12 | 07:02
| Zakole | 13 | 07:03
| Okólna | 14 | 07:04
| Sosnowa | 15 | 07:06
| Wyzwolenia | 16 | 07:08
| Wyszyńskiego | 17 | 07:10
| ZSGE | 18 | 07:12
| Hala Rondo | 19 | 07:13
| Aleje 1 Maja | 20 | 07:15
| Dworzec PKP | 21 | 07:18
| Dworcowa | 22 | 07:20
| Trasa Warszawska | 23 | 07:22
| Grunwaldzka | 24 | 07:23
| Wał Tarejwy | 25 | 07:25
| Bankowa NŻ | 26 | 07:27
| Park Chopina | 27 | 07:28
| Stadion MOSIR NŻ | 28 | 07:29b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 29 | 07:29
| Dmowskiego | 30 | 07:30b
| Nadrzeczna | 31 | 07:32
| M.Dąbrowskiej | 32 | 07:34
| Piłsudskiego | 33 | 07:35
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 06:46
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:46
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 06:47
| Staszica | 3 | 06:49
| Kilińskiego | 4 | 06:50
| Szarych Szeregów | 5 | 06:51c
| Wał Tarejwy | 6 | 06:52
| Żwirki i Wigury | 7 | 06:54
| Kolska | 8 | 06:56
| Józefa Bema | 9 | 06:57
| Rondo Kamińskiego | 10 | 06:58
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 07:01
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:01
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 07:02
| Staszica | 3 | 07:04
| Kilińskiego | 4 | 07:05
| Szarych Szeregów | 5 | 07:08
| Trasa Warszawska | 6 | 07:11
| Dworcowa | 7 | 07:14
| Dworzec PKP | 8 | 07:16
| Aleje 1 Maja | 9 | 07:18
| Rondo Solidarności | 10 | 07:20
| Targowisko Miejskie | 11 | 07:21
| 11 Listopada | 12 | 07:22
| Zakole | 13 | 07:23
| Okólna | 14 | 07:24
| Sosnowa | 15 | 07:26
| Wyzwolenia | 16 | 07:28
| Wyszyńskiego | 17 | 07:30
| ZSGE | 18 | 07:32
| Hala Rondo | 19 | 07:33
| Aleje 1 Maja | 20 | 07:35
| Dworzec PKP | 21 | 07:38
| Dworcowa | 22 | 07:40
| Trasa Warszawska | 23 | 07:42
| Grunwaldzka | 24 | 07:43
| Wał Tarejwy | 25 | 07:45
| Bankowa NŻ | 26 | 07:47
| Park Chopina | 27 | 07:48
| Stadion MOSIR NŻ | 28 | 07:49
| Dmowskiego | 29 | 07:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 30 | 07:50b
| Nadrzeczna | 31 | 07:52
| M.Dąbrowskiej | 32 | 07:54
| Piłsudskiego | 33 | 07:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |