Najbliższe odjazdy
Przystanek: Okólna - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 04:45
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:45
| Okólna | 2 | 04:46
| Sosnowa | 3 | 04:47
| Wyzwolenia | 4 | 04:49
| Wyszyńskiego | 5 | 04:50
| ZSGE | 6 | 04:51
| Hala Rondo | 7 | 04:52
| Aleje 1 Maja | 8 | 04:54
| Dworzec PKP | 9 | 04:56
| Dworcowa | 10 | 04:58
| Trasa Warszawska | 11 | 05:00
| Grunwaldzka | 12 | 05:01
| Wał Tarejwy | 13 | 05:03
| Bankowa NŻ | 14 | 05:05
| Park Chopina | 15 | 05:06
| Stadion MOSIR NŻ | 16 | 05:07
| Dmowskiego | 17 | 05:07b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 18 | 05:08b
| Nadrzeczna | 19 | 05:10
| M.Dąbrowskiej | 20 | 05:11
| Piłsudskiego | 21 | 05:12
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 33 min o 05:13 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:13s.d
| Okólna | 2 | 05:14s.d
| Sosnowa | 3 | 05:15s.d
| Wyzwolenia | 4 | 05:16s.d
| Wyszyńskiego | 5 | 05:18s.d
| ZSGE | 6 | 05:19s.d
| Hala Rondo | 7 | 05:20s.d
| Aleje 1 Maja | 8 | 05:22s.d
| Dworzec PKP | 9 | 05:24s.d
| Dworcowa | 10 | 05:26s.d
| Trasa Warszawska | 11 | 05:28s.d
| Grunwaldzka | 12 | 05:29s.d
| Wał Tarejwy | 13 | 05:30s.d
| Żwirki i Wigury | 14 | 05:32s.d
| Kolska | 15 | 05:34s.d
| Józefa Bema | 16 | 05:35s.d
| Rondo Kamińskiego | 17 | 05:36s.d
| Szpital | 18 | 05:37s.d
| Szpitalna | 19 | 05:38s.d
| Ametystowa NŻ | 20 | 05:40s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 21 | 05:41s
| Stare Miasto-U.Gminy | 22 | 05:42s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 23 | 05:43s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 47 min o 05:27
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:27
| Okólna | 2 | 05:28
| Sosnowa | 3 | 05:29
| Wyzwolenia | 4 | 05:31
| Wyszyńskiego | 5 | 05:33
| ZSGE | 6 | 05:35
| Hala Rondo | 7 | 05:36
| Aleje 1 Maja | 8 | 05:38
| Dworzec PKP | 9 | 05:40
| Dworcowa | 10 | 05:42
| Trasa Warszawska | 11 | 05:44
| Grunwaldzka | 12 | 05:45
| Wał Tarejwy | 13 | 05:47
| Bankowa NŻ | 14 | 05:49
| Park Chopina | 15 | 05:50
| Stadion MOSIR NŻ | 16 | 05:51b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 17 | 05:51
| Dmowskiego | 18 | 05:52b
| Nadrzeczna | 19 | 05:54
| M.Dąbrowskiej | 20 | 05:55
| Piłsudskiego | 21 | 05:56
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 05:42
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:42
| Okólna | 2 | 05:43
| Sosnowa | 3 | 05:44
| Wyzwolenia | 4 | 05:46
| Wyszyńskiego | 5 | 05:48
| ZSGE | 6 | 05:50
| Hala Rondo | 7 | 05:51
| Aleje 1 Maja | 8 | 05:53
| Dworzec PKP | 9 | 05:55
| ZS im. Kopernika | 10 | 05:57
| Wiadukt Pokoju NŻ | 11 | 05:58
| Spółdzielców | 12 | 06:00
| Rondo Konińskich Cyklistów | 13 | 06:01
| Szkoła Salezjańska NŻ | 14 | 06:02
| Rolna | 15 | 06:03
| Hiacyntowa | 16 | 06:05
| Nowy Dwór | 17 | 06:06
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 05:57
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:57
| Okólna | 2 | 05:58
| Sosnowa | 3 | 05:59
| Wyzwolenia | 4 | 06:01
| Wyszyńskiego | 5 | 06:03
| ZSGE | 6 | 06:05
| Hala Rondo | 7 | 06:06
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:08
| Dworzec PKP | 9 | 06:10
| Dworcowa | 10 | 06:12
| Trasa Warszawska | 11 | 06:14
| Grunwaldzka | 12 | 06:15
| Wał Tarejwy | 13 | 06:17
| Bankowa NŻ | 14 | 06:19
| Park Chopina | 15 | 06:20
| Stadion MOSIR NŻ | 16 | 06:21
| Dmowskiego | 17 | 06:21b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 18 | 06:22b
| Nadrzeczna | 19 | 06:24
| M.Dąbrowskiej | 20 | 06:25
| Piłsudskiego | 21 | 06:26
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:33 godz : min o 06:13 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:13s.d
| Okólna | 2 | 06:14s.d
| Sosnowa | 3 | 06:16s.d
| Wyzwolenia | 4 | 06:18s.d
| Wyszyńskiego | 5 | 06:20s.d
| ZSGE | 6 | 06:22s.d
| Hala Rondo | 7 | 06:23s.d
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:25s.d
| Dworzec PKP | 9 | 06:28s.d
| Dworcowa | 10 | 06:30s.d
| Trasa Warszawska | 11 | 06:32s.d
| Grunwaldzka | 12 | 06:33s.d
| Wał Tarejwy | 13 | 06:34s.d
| Żwirki i Wigury | 14 | 06:36s.d
| Kolska | 15 | 06:38s.d
| Józefa Bema | 16 | 06:39s.d
| Rondo Kamińskiego | 17 | 06:40s.d
| Szpital | 18 | 06:41s.d
| Szpitalna | 19 | 06:42s.d
| Ametystowa NŻ | 20 | 06:44s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 21 | 06:45s
| Stare Miasto-U.Gminy | 22 | 06:46s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 23 | 06:47s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |