Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyzwolenia - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 05:44
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:44
| Wyzwolenia | 2 | 05:46
| Wyszyńskiego | 3 | 05:48
| ZSGE | 4 | 05:50
| Hala Rondo | 5 | 05:51
| Aleje 1 Maja | 6 | 05:53
| Dworzec PKP | 7 | 05:55
| ZS im. Kopernika | 8 | 05:57
| Wiadukt Pokoju NŻ | 9 | 05:58
| Spółdzielców | 10 | 06:00
| Rondo Konińskich Cyklistów | 11 | 06:01
| Szkoła Salezjańska NŻ | 12 | 06:02
| Rolna | 13 | 06:03
| Hiacyntowa | 14 | 06:05
| Nowy Dwór | 15 | 06:06
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 15 min o 05:59
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:59
| Wyzwolenia | 2 | 06:01
| Wyszyńskiego | 3 | 06:03
| ZSGE | 4 | 06:05
| Hala Rondo | 5 | 06:06
| Aleje 1 Maja | 6 | 06:08
| Dworzec PKP | 7 | 06:10
| Dworcowa | 8 | 06:12
| Trasa Warszawska | 9 | 06:14
| Grunwaldzka | 10 | 06:15
| Wał Tarejwy | 11 | 06:17
| Bankowa NŻ | 12 | 06:19
| Park Chopina | 13 | 06:20
| Stadion MOSIR NŻ | 14 | 06:21
| Dmowskiego | 15 | 06:21b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 16 | 06:22b
| Nadrzeczna | 17 | 06:24
| M.Dąbrowskiej | 18 | 06:25
| Piłsudskiego | 19 | 06:26
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 29 min o 06:13
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:13
| Wyzwolenia | 2 | 06:14
| Glinka | 3 | 06:15
| Popiełuszki | 4 | 06:16
| Cmentarz Parafialny | 5 | 06:17
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 32 min o 06:16 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:16s.d
| Wyzwolenia | 2 | 06:18s.d
| Wyszyńskiego | 3 | 06:20s.d
| ZSGE | 4 | 06:22s.d
| Hala Rondo | 5 | 06:23s.d
| Aleje 1 Maja | 6 | 06:25s.d
| Dworzec PKP | 7 | 06:28s.d
| Dworcowa | 8 | 06:30s.d
| Trasa Warszawska | 9 | 06:32s.d
| Grunwaldzka | 10 | 06:33s.d
| Wał Tarejwy | 11 | 06:34s.d
| Żwirki i Wigury | 12 | 06:36s.d
| Kolska | 13 | 06:38s.d
| Józefa Bema | 14 | 06:39s.d
| Rondo Kamińskiego | 15 | 06:40s.d
| Szpital | 16 | 06:41s.d
| Szpitalna | 17 | 06:42s.d
| Ametystowa NŻ | 18 | 06:44s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 19 | 06:45s
| Stare Miasto-U.Gminy | 20 | 06:46s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 21 | 06:47s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 06:26
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:26
| Wyzwolenia | 2 | 06:28
| Wyszyńskiego | 3 | 06:30
| ZSGE | 4 | 06:32
| Hala Rondo | 5 | 06:33
| Aleje 1 Maja | 6 | 06:35
| Dworzec PKP | 7 | 06:38
| Dworcowa | 8 | 06:40
| Trasa Warszawska | 9 | 06:42
| Grunwaldzka | 10 | 06:43
| Wał Tarejwy | 11 | 06:45
| Bankowa NŻ | 12 | 06:47
| Park Chopina | 13 | 06:48
| Stadion MOSIR NŻ | 14 | 06:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 15 | 06:49
| Dmowskiego | 16 | 06:50b
| Nadrzeczna | 17 | 06:52
| M.Dąbrowskiej | 18 | 06:54
| Piłsudskiego | 19 | 06:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 51 min o 06:35
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:35
| Wyzwolenia | 2 | 06:37
| Wyszyńskiego | 3 | 06:39
| ZSGE | 4 | 06:41
| Hala Rondo | 5 | 06:42
| Aleje 1 Maja | 6 | 06:44
| Dworzec PKP | 7 | 06:47
| ZS im. Kopernika | 8 | 06:49
| Wiadukt Pokoju NŻ | 9 | 06:50
| Spółdzielców | 10 | 06:52
| Rondo Konińskich Cyklistów | 11 | 06:53
| Szkoła Salezjańska NŻ | 12 | 06:54
| Rolna | 13 | 06:55
| Hiacyntowa | 14 | 06:57
| Nowy Dwór | 15 | 06:58
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |