Najbliższe odjazdy
Przystanek: Jędrzejewskiego NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22 min o 06:16 h
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:16h
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 06:18h
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 06:19h
| Przemysłowa NŻ | 4 | 06:20h
| Maliniec | 5 | 06:23
| Huta | 6 | 06:26
| Marantów NŻ | 7 | 06:28
| Niesłusz | 8 | 06:29
| Leśna | 9 | 06:32
| Rondo Solidarności | 10 | 06:33
| Hala Rondo | 11 | 06:34
| Aleje 1 Maja | 12 | 06:36
| Dworzec PKP | 13 | 06:38
| Dworcowa | 14 | 06:40
| Trasa Warszawska | 15 | 06:42
| Grunwaldzka | 16 | 06:43
| Wał Tarejwy | 17 | 06:44
| Żwirki i Wigury | 18 | 06:46
| Kolska | 19 | 06:48
| Józefa Bema | 20 | 06:49
| Rondo Kamińskiego | 21 | 06:50
| Szpital | 22 | 06:51
| Szpitalna | 23 | 06:52
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 06:17 h
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:17h
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 06:19h
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 06:20h
| Przemysłowa NŻ | 4 | 06:21h
| Maliniec | 5 | 06:24
| Huta | 6 | 06:27
| Marantów NŻ | 7 | 06:29
| Niesłusz | 8 | 06:31
| Leśna | 9 | 06:33
| Torowa | 10 | 06:35
| Szeligowskiego | 11 | 06:36
| Zatorze | 12 | 06:37
| Sąd Rejonowy | 13 | 06:40
| Rondo Miast Partnerskich | 14 | 06:44
| Nadrzeczna | 15 | 06:45
| Dmowskiego | 16 | 06:46
| Stadion MOSIR NŻ | 17 | 06:47
| Staszica | 18 | 06:49
| Kilińskiego | 19 | 06:50
| Szarych Szeregów | 20 | 06:51c
| Wał Tarejwy | 21 | 06:52
| Żwirki i Wigury | 22 | 06:54
| Kolska | 23 | 06:56
| Józefa Bema | 24 | 06:57
| Rondo Kamińskiego | 25 | 06:58
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 26 min o 06:20
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:20
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 06:22
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 06:23
| Przemysłowa NŻ | 4 | 06:24
| Maliniec | 5 | 06:27
| Huta | 6 | 06:30
| Marantów NŻ | 7 | 06:32
| Niesłusz | 8 | 06:33
| Leśna | 9 | 06:36
| Targowisko Miejskie | 10 | 06:37
| 11 Listopada | 11 | 06:38
| Zakole | 12 | 06:39
| Okólna | 13 | 06:40
| Sosnowa | 14 | 06:41
| Wyzwolenia | 15 | 06:43
| Wyszyńskiego | 16 | 06:45
| ZSGE | 17 | 06:47
| Hala Rondo | 18 | 06:48
| Aleje 1 Maja | 19 | 06:50
| Dworzec PKP | 20 | 06:51
| ZUS | 21 | 06:52
| Spółdzielców | 22 | 06:54
| Rondo Konińskich Cyklistów | 23 | 06:55
| Szkoła Salezjańska NŻ | 24 | 06:56
| Rolna | 25 | 06:57
| Hiacyntowa | 26 | 06:59
| Nowy Dwór | 27 | 07:00
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 57 min o 06:51
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:51
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 06:53
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 06:54
| Przemysłowa NŻ | 4 | 06:55
| Maliniec | 5 | 06:57
| Marantów NŻ | 6 | 06:59
| Niesłusz | 7 | 07:00
| Leśna | 8 | 07:03
| Rondo Solidarności | 9 | 07:04
| Hala Rondo | 10 | 07:05
| Aleje 1 Maja | 11 | 07:07
| Dworzec PKP | 12 | 07:09
| Dworcowa | 13 | 07:11
| Trasa Warszawska | 14 | 07:13
| Grunwaldzka | 15 | 07:14
| Wał Tarejwy | 16 | 07:15
| Żwirki i Wigury | 17 | 07:17
| Kolska | 18 | 07:19
| Józefa Bema | 19 | 07:20
| Rondo Kamińskiego | 20 | 07:21
| Szpital | 21 | 07:22
| Szpitalna | 22 | 07:23
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:13 godz : min o 07:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:07
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 07:09
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 07:10
| Przemysłowa NŻ | 4 | 07:11
| Maliniec | 5 | 07:13
| Marantów NŻ | 6 | 07:15
| Niesłusz | 7 | 07:17
| Leśna | 8 | 07:19
| Torowa | 9 | 07:21
| Szeligowskiego | 10 | 07:22
| Zatorze | 11 | 07:23
| Sąd Rejonowy | 12 | 07:26
| Rondo Miast Partnerskich | 13 | 07:30
| Nadrzeczna | 14 | 07:31
| Dmowskiego | 15 | 07:32
| Stadion MOSIR NŻ | 16 | 07:33
| Staszica | 17 | 07:35
| Kilińskiego | 18 | 07:36
| Szarych Szeregów | 19 | 07:37c
| Wał Tarejwy | 20 | 07:38
| Żwirki i Wigury | 21 | 07:40
| Kolska | 22 | 07:42
| Józefa Bema | 23 | 07:43
| Rondo Kamińskiego | 24 | 07:44
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 07:11
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:11
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 07:13
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 07:14
| Przemysłowa NŻ | 4 | 07:15
| Maliniec | 5 | 07:17
| Marantów NŻ | 6 | 07:19
| Niesłusz | 7 | 07:21
| Leśna | 8 | 07:24
| Rondo Solidarności | 9 | 07:25
| Hala Rondo | 10 | 07:26
| Aleje 1 Maja | 11 | 07:28
| Dworzec PKP | 12 | 07:31
| Dworcowa | 13 | 07:33
| Trasa Warszawska | 14 | 07:35
| Grunwaldzka | 15 | 07:36
| Wał Tarejwy | 16 | 07:37
| Żwirki i Wigury | 17 | 07:39
| Kolska | 18 | 07:41
| Józefa Bema | 19 | 07:42
| Rondo Kamińskiego | 20 | 07:43
| Szpital | 21 | 07:44
| Szpitalna | 22 | 07:45
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |