Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bracka III
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:06 godz : min o 06:26
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:26
| Bracka III | 2 | 06:27
| Bracka II | 3 | 06:28
| Bracka I | 4 | 06:29
| Grunwaldzka II | 5 | 06:30
| Grunwaldzka I | 6 | 06:31
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 06:32
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 06:33
| Limanowskiego szpital | 9 | 06:34
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 06:36
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 06:37
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 06:39
| Partyzancka | 13 | 06:43
| Centrum przesiadkowe | 14 | 06:45
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 06:47
| Odolanowska I | 16 | 06:48
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 06:49
| Gorzycka piekarnia | 18 | 06:50
| Gorzycka | 19 | 06:51
| Gorzycka Długa | 20 | 06:52
| Gorzycka Swobodna | 21 | 06:53
| Gorzycka V | 22 | 06:54
| Gorzycka Topolowa | 23 | 06:55
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 06:56
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 06:57
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 06:58
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 06:59
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 07:00
| Gorzyce Wielkie | 29 | 07:01
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 07:03
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 07:04
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 07:17 s
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17s
| Bracka III | 2 | 07:18s
| Bracka II | 3 | 07:19s
| Bracka I | 4 | 07:20s
| Grunwaldzka II | 5 | 07:21s
| Grunwaldzka I | 6 | 07:22s
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 07:23s
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 07:24s
| Limanowskiego szpital | 9 | 07:25s
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 07:27s
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 07:28s
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 07:30s
| Partyzancka | 13 | 07:34s
| Centrum przesiadkowe | 14 | 07:36s
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 07:38s
| Odolanowska I | 16 | 07:39s
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 07:40s
| Gorzycka piekarnia | 18 | 07:41s
| Gorzycka | 19 | 07:42s
| Gorzycka Długa | 20 | 07:43s
| Gorzycka Swobodna | 21 | 07:44s
| Gorzycka V | 22 | 07:45s
| Gorzycka Topolowa | 23 | 07:46s
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 07:47s
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 07:48s
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 07:49s
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 07:50s
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 07:51s
| Gorzyce Wielkie | 29 | 07:52s
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 07:54
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 07:55
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 02:37 godz : min o 07:57
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:57
| Bracka III | 2 | 07:58
| Bracka II | 3 | 07:59
| Bracka I | 4 | 08:00
| Grunwaldzka II | 5 | 08:01
| Grunwaldzka I | 6 | 08:02
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 08:03
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 08:04
| Limanowskiego szpital | 9 | 08:05
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 08:07
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 08:08
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 08:10
| Partyzancka | 13 | 08:14
| Centrum przesiadkowe | 14 | 08:16
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 08:18
| Odolanowska I | 16 | 08:19
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 08:20
| Gorzycka piekarnia | 18 | 08:21
| Gorzycka | 19 | 08:22
| Gorzycka Długa | 20 | 08:23
| Gorzycka Swobodna | 21 | 08:24
| Gorzycka V | 22 | 08:25
| Gorzycka Topolowa | 23 | 08:26
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 08:27
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 08:28
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 08:29
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 08:30
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 08:31
| Gorzyce Wielkie | 29 | 08:32
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 08:34
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 08:35
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 03:32 godz : min o 08:52
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:52
| Bracka III | 2 | 08:53
| Bracka II | 3 | 08:54
| Bracka I | 4 | 08:55
| Grunwaldzka II | 5 | 08:56
| Grunwaldzka I | 6 | 08:57
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 08:58
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 08:59
| Limanowskiego szpital | 9 | 09:00
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 09:02
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 09:03
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 09:05
| Partyzancka | 13 | 09:09
| Centrum przesiadkowe | 14 | 09:11
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 09:13
| Odolanowska I | 16 | 09:14
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 09:15
| Gorzycka piekarnia | 18 | 09:16
| Gorzycka | 19 | 09:17
| Gorzycka Długa | 20 | 09:18
| Gorzycka Swobodna | 21 | 09:19
| Gorzycka V | 22 | 09:20
| Gorzycka Topolowa | 23 | 09:21
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 09:22
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 09:23
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 09:24
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 09:25
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 09:26
| Gorzyce Wielkie | 29 | 09:27
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 09:29
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 09:30
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 06:27 godz : min o 11:47
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Bracka III | 2 | 11:48
| Bracka II | 3 | 11:49
| Bracka I | 4 | 11:50
| Grunwaldzka II | 5 | 11:51
| Grunwaldzka I | 6 | 11:52
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 11:53
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 11:54
| Limanowskiego szpital | 9 | 11:55
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 11:57
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 11:58
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 12:00
| Partyzancka | 13 | 12:04
| Centrum przesiadkowe | 14 | 12:06
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 12:08
| Odolanowska I | 16 | 12:09
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 12:10
| Gorzycka piekarnia | 18 | 12:11
| Gorzycka | 19 | 12:12
| Gorzycka Długa | 20 | 12:13
| Gorzycka Swobodna | 21 | 12:14
| Gorzycka V | 22 | 12:15
| Gorzycka Topolowa | 23 | 12:16
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 12:17
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 12:18
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 12:19
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 12:20
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 12:21
| Gorzyce Wielkie | 29 | 12:22
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 12:24
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 12:25
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 08:17 godz : min o 13:37
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37
| Bracka III | 2 | 13:38
| Bracka II | 3 | 13:39
| Bracka I | 4 | 13:40
| Grunwaldzka II | 5 | 13:41
| Grunwaldzka I | 6 | 13:42
| Limanowskiego Żeromskiego | 7 | 13:43
| Limanowskiego cmentarz | 8 | 13:44
| Limanowskiego szpital | 9 | 13:45
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 10 | 13:47
| M.Konopnickiej pawilon | 11 | 13:48
| Plac 23 Stycznia II | 12 | 13:50
| Partyzancka | 13 | 13:54
| Centrum przesiadkowe | 14 | 13:56
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 15 | 13:58
| Odolanowska I | 16 | 13:59
| Gorzycka Odolanowska | 17 | 14:00
| Gorzycka piekarnia | 18 | 14:01
| Gorzycka | 19 | 14:02
| Gorzycka Długa | 20 | 14:03
| Gorzycka Swobodna | 21 | 14:04
| Gorzycka V | 22 | 14:05
| Gorzycka Topolowa | 23 | 14:06
| Gorzyce Wielkie I | 24 | 14:07
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 25 | 14:08
| Gorzyce Wielkie III | 26 | 14:09
| Gorzyce Wielkie kościół | 27 | 14:10
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 28 | 14:11
| Gorzyce Wielkie | 29 | 14:12
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 30 | 14:14
| Gorzyce Wielkie VI | 31 | 14:15
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |