Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego szpital
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 43 min o 05:34 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:34L
| Limanowskiego szpital | 2 | 05:35L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 3 | 05:37L
| M.Konopnickiej pawilon | 4 | 05:39L
| Wolności | 5 | 05:40L
| Partyzancka | 6 | 05:44L
| Centrum przesiadkowe | 7 | 05:46L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 8 | 05:48L
| Głogowska | 9 | 05:50L
| Armii Krajowej I | 10 | 05:51L
| Armii Krajowej II | 11 | 05:53L
| Mylna I | 12 | 05:54L
| Mylna II | 13 | 05:55L
| Budowlanych | 14 | 05:56L
| Staroprzygodzka RDP | 15 | 05:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 16 | 05:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 17 | 05:59L
| Graniczna | 18 | 06:00L
| Odskok I | 19 | 06:01L
| Odskok II | 20 | 06:02L
| Krańcowa | 21 | 06:03L
| Gwarna | 22 | 06:04L
| Przeskok |
|
|
|
za: 59 min o 05:50
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:50
| Limanowskiego szpital | 2 | 05:52
| Kaliska Bank | 3 | 05:53
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 4 | 05:55
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 5 | 05:56
| Śmigielskiego II | 6 | 05:57
| Śmigielskiego I | 7 | 05:58
| Śmigielskiego | 8 | 05:59
| Paderewskiego I | 9 | 06:00
| Komuny Paryskiej | 10 | 06:01
| Komuny Paryskiej III | 11 | 06:02
| Komuny Paryskiej II | 12 | 06:03
| Komuny Paryskiej I | 13 | 06:04
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 06:19 U
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:19U
| Limanowskiego szpital | 2 | 06:20U
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 3 | 06:22U
| M.Konopnickiej pawilon | 4 | 06:24U
| Wolności | 5 | 06:25U
| Partyzancka | 6 | 06:29U
| Centrum przesiadkowe | 7 | 06:31U
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 8 | 06:33U
| Głogowska | 9 | 06:35U
| Wrocławska ZNTK | 10 | 06:36U
| Wrocławska Miła | 11 | 06:37U
| |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 06:22 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22L
| Limanowskiego szpital | 2 | 06:23L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 3 | 06:25L
| M.Konopnickiej pawilon | 4 | 06:27L
| Wolności | 5 | 06:28L
| Partyzancka | 6 | 06:32L
| Centrum przesiadkowe | 7 | 06:34L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 8 | 06:36L
| Głogowska | 9 | 06:38L
| Armii Krajowej I | 10 | 06:39L
| Armii Krajowej II | 11 | 06:41L
| Mylna I | 12 | 06:42L
| Mylna II | 13 | 06:43L
| Budowlanych | 14 | 06:44L
| Staroprzygodzka RDP | 15 | 06:45L
| Staroprzygodzka Siewna | 16 | 06:46L
| Staroprzygodzka szkoła | 17 | 06:47L
| Graniczna | 18 | 06:48L
| Odskok I | 19 | 06:49L
| Odskok II | 20 | 06:50L
| Krańcowa | 21 | 06:51L
| Gwarna | 22 | 06:52L
| Przeskok |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 06:23
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23
| Limanowskiego szpital | 2 | 06:25
| Kaliska Bank | 3 | 06:26
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 4 | 06:28
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 5 | 06:29
| Śmigielskiego II | 6 | 06:30
| Śmigielskiego I | 7 | 06:31
| Śmigielskiego | 8 | 06:32
| Paderewskiego I | 9 | 06:33
| Komuny Paryskiej | 10 | 06:34
| Komuny Paryskiej III | 11 | 06:35
| Komuny Paryskiej II | 12 | 06:36
| Komuny Paryskiej I | 13 | 06:37
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:42 godz : min o 06:33
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33
| Limanowskiego szpital | 2 | 06:34
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 3 | 06:36
| M.Konopnickiej pawilon | 4 | 06:37
| Plac 23 Stycznia II | 5 | 06:39
| Partyzancka | 6 | 06:43
| Centrum przesiadkowe | 7 | 06:45
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 8 | 06:47
| Odolanowska I | 9 | 06:48
| Gorzycka Odolanowska | 10 | 06:49
| Gorzycka piekarnia | 11 | 06:50
| Gorzycka | 12 | 06:51
| Gorzycka Długa | 13 | 06:52
| Gorzycka Swobodna | 14 | 06:53
| Gorzycka V | 15 | 06:54
| Gorzycka Topolowa | 16 | 06:55
| Gorzyce Wielkie I | 17 | 06:56
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 18 | 06:57
| Gorzyce Wielkie III | 19 | 06:58
| Gorzyce Wielkie kościół | 20 | 06:59
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 21 | 07:00
| Gorzyce Wielkie | 22 | 07:01
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 23 | 07:03
| Gorzyce Wielkie VI | 24 | 07:04
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |