Najbliższe odjazdy
Przystanek: Przybysławice I
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 34 min o 06:19 ZES
Janków Zaleśny
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:19ZES
| Przybysławice I | 2 | 06:21ZES
| Przybysławice bar | 3 | 06:22ZES
| Raszków CPN | 4 | 06:23ZES
| Raszków | 5 | 06:26ZES
| | 6 | 06:28ZES
| | 7 | 06:30ZLS
| | 8 | 06:32ZLS
| | 9 | 06:34ZLS
| | 10 | 06:37Z
| Raszków | 11 | 06:38Z
| Raszków CPN | 12 | 06:39ZL
| Przybysławice staw | 13 | 06:40ZL
| Pogrzybów I | 14 | 06:41ZL
| Pogrzybów II | 15 | 06:43ZL
| Walentynów I | 16 | 06:44ZL
| Walentynów | 17 | 06:46ZL
| | 18 | 06:48ZL
| Niemojewiec n.ż. | 19 | 06:49Z
| Niemojewiec I | 20 | 06:52Z
| Sulisław | 21 | 06:54Z
| Janków Zaleśny sklep | 22 | 06:55Z
| Janków Zaleśny |
|
|
|
za: 47 min o 06:32
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:32
| Przybysławice I | 2 | 06:34
| Przybysławice bar | 3 | 06:35
| Raszków CPN | 4 | 06:36
| Raszków | 5 | 06:38
| Raszków I | 6 | 06:40
| Głogowa | 7 | 06:42
| Głogowa II | 8 | 06:43
| Korytnica | 9 | 06:44
| | 10 | 06:47
| Ligota | 11 | 06:49
| Koryta | 12 | 06:50
| Koryta II szkoła | 13 | 06:51
| |
|
|
|
za: 48 min o 06:33 ZRw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33ZRw
| Przybysławice I | 2 | 06:35ZRw
| Przybysławice bar | 3 | 06:36ZRw
| Raszków CPN | 4 | 06:37Zw
| |
|
|
|
za: 59 min o 06:44 Ls
Ligota
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:44Ls
| Przybysławice I | 2 | 06:46Ls
| Przybysławice bar | 3 | 06:47Ls
| Raszków CPN | 4 | 06:48Ls
| Raszków | 5 | 06:50Ls
| Raszków I | 6 | 06:52Ls
| Głogowa | 7 | 06:54Ls
| Głogowa II | 8 | 06:55Ls
| Korytnica | 9 | 06:56Ls
| | 10 | 06:59Ls
| Ligota |
|
|
|
za: 01:37 godz : min o 07:22 B
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22B
| Przybysławice I | 2 | 07:24B
| Przybysławice bar | 3 | 07:25B
| Raszków CPN | 4 | 07:26B
| Raszków | 5 | 07:28B
| Raszków I | 6 | 07:30B
| Głogowa | 7 | 07:32B
| Głogowa II | 8 | 07:33B
| Korytnica | 9 | 07:34B
| | 10 | 07:37B
| Ligota | 11 | 07:39B
| Koryta | 12 | 07:43sk
| Bugaj | 13 | 07:48s
| Koryta II szkoła | 14 | 07:49s
| |
|
|
|
za: 02:09 godz : min o 07:54 XS
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:54XS
| Przybysławice I | 2 | 07:56XS
| Przybysławice bar | 3 | 07:57XS
| Raszków CPN | 4 | 07:58XS
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |