# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:53
| 11 Listopada - Biedronka |
2 | 18:54
| Grunwaldzka Urząd Miasta |
3 | 18:55
| Grunwaldzka/Wiejska |
4 | 18:57
| Orłowice-Krobica |
5 | 19:00
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck |
6 | 19:03
| Lwówecka Czarci Młyn |
7 | 19:04
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
8 | 19:07
| Spadzista Dom Zdrojowy |
9 | 19:08
| Izerska/Sanatoryjna |
10 | 19:11
| Ulicko- Graniczna |
11 | 19:13
| Długa - Granica |
12 | 19:17
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem |
13 | 19:19
| elezniční stanice/Dw Kol Nové Město p. Smrkem |
14 | 19:21
| Náměstí/Rynek Nové Město p. Smrkem |
15 | 19:25
| Długa - Granica |
16 | 19:28
| Długa |
17 | 19:30
| Ulicko Długa |
18 | 19:32
| Pobiedna Nowomiejska |
19 | 19:34
| Główna - Kościół |
20 | 19:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
21 | 19:38
| Izerska/Sanatoryjna |
22 | 19:40
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
23 | 19:41
| Lwówecka Czarci Młyn |
24 | 19:43
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck |
25 | 19:46
| Orłowice-Krobica |
26 | 19:48w
| Grunwaldzka/Wiejska |
27 | 19:50w
| Sienkiewicza - Stadion |
28 | 19:51w
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |