# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:43
| Sosnowa |
2 | 17:44
| Wiśniowa |
3 | 17:46
| Dworcowa/PKP - (Stacja Kultury) |
4 | 17:48
| 11 Listopada - Biedronka |
5 | 17:49
| Sienkiewicza - Stadion |
6 | 17:51
| Zakopiańska Mini Golf |
7 | 17:53
| Sienkiewicza - EKO (Delikatesy Centrum) |
8 | 17:55
| K. S. Wyszyńskiego Plac zabaw |
9 | 17:57
| Mickiewicza - Goplana |
10 | 17:58
| Górska - Lewiatan |
11 | 18:00
| 11 Listopada - Biedronka |
12 | 18:00
| Grunwaldzka Urząd Miasta |
13 | 18:02
| Grunwaldzka/Wiejska |
14 | 18:04
| Orłowice-Krobica |
15 | 18:07
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck |
16 | 18:08
| Lwówecka Czarci Młyn |
17 | 18:11
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
18 | 18:13
| Spadzista Dom Zdrojowy |
19 | 18:15
| Izerska/Sanatoryjna |
20 | 18:17
| Ulicko- Graniczna |
21 | 18:19
| Długa - Granica |
22 | 18:22
| Długa |
23 | 18:24
| Ulicko Długa |
24 | 18:26
| Pobiedna Nowomiejska |
25 | 18:28
| Główna - Kościół |
26 | 18:30
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
27 | 18:32
| Spadzista Dom Zdrojowy |
28 | 18:34
| Izerska/Sanatoryjna |
29 | 18:36
| Czerniawa-Zdrój/Sanatoryjna-Szkolna |
30 | 18:37
| Lwówecka Czarci Młyn |
31 | 18:39
| Czerniawa-Zdrój/Łęczyna- Lwóweck |
32 | 18:42
| Orłowice-Krobica |
33 | 18:44
| |