Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sieradzka / Mostowa - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:38 godz : min o 05:08
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:08
| Sieradzka / Mostowa | 2 | 05:10
| Czechy gr. Miasta | 3 | 05:11
| Czechy skręt | 4 | 05:12
| Czechy skrzyż. Sklep | 5 | 05:13
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 6 | 05:15
| Grabowiec | 7 | 05:17
| Stawiszcze | 8 | 05:19
| Stawiszcze zajazd | 9 | 05:21
| Męcka Wola | 10 | 05:23
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 11 | 05:27
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 12 | 05:28
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 13 | 05:31
| Sieradz J.Pawła II PKS | 14 | 05:33
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 15 | 05:34
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 16 | 05:36
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 17 | 05:37
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 02:41 godz : min o 06:11
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:11
| Sieradzka / Mostowa | 2 | 06:12
| Czechy/Toyota | 3 | 06:13
| Izabelów I pos.17 | 4 | 06:14
| Izabelów II pos.29 | 5 | 06:15
| Izabelów III pos.35 | 6 | 06:16
| Izabelów IV szkoła | 7 | 06:17
| Izabelów V pos.67 | 8 | 06:18
| Izabelów VI pos.79 | 9 | 06:19
| Annopole Nowe I p.20 | 10 | 06:20
| Annopole Nowe II pos.36 | 11 | 06:22
| Rembieskie | 12 | 06:23
| Annopole Stare | 13 | 06:25
| Zamłynie I pos.29 | 14 | 06:27
| Zamłynie II skrzyż. | 15 | 06:29
| Pratków pos.1 | 16 | 06:30
| Pratków 24 | 17 | 06:32
| Pratków 54 | 18 | 06:34
| Kromolin Stary II pos. 31 | 19 | 06:35
| Kromolin Stary I skrz. | 20 | 06:39
| Wojsławice II szkoła | 21 | 06:40
| Wojsławice I Kolonia | 22 | 06:41
| Korczew II kościół | 23 | 06:42
| Korczew I pos.13 | 24 | 06:43
| Tymienice IV pos.70 | 25 | 06:44
| Tymienice III pos.78 | 26 | 06:45
| Tymienice II Przetwórnia | 27 | 06:46
| Tymienicka gr.miasta | 28 | 06:47
| Tymienicka/Gett.Żyd. | 29 | 06:48
| Getta II Wodna | 30 | 06:50
| Getta Żyd.I Biedr. | 31 | 06:51
| Plac Wolności 10 | 32 | 06:54
| Łaska / Al Kościuszki | 33 | 06:56
| Łaska/Szkolna TE | 34 | 06:59
| Spacerowa /szkoła | 35 | 07:00
| Spacerowa/Zielona | 36 | 07:03
| Kilińskiego/Szkoła | 37 | 07:05
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 02:50 godz : min o 06:20
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:20
| Sieradzka / Mostowa | 2 | 06:22
| Czechy gr. Miasta | 3 | 06:23
| Czechy skręt | 4 | 06:24
| Czechy skrzyż. Sklep | 5 | 06:25
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 6 | 06:27
| Grabowiec | 7 | 06:29
| Stawiszcze | 8 | 06:31
| Stawiszcze zajazd | 9 | 06:33
| Męcka Wola | 10 | 06:35
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 11 | 06:40
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 12 | 06:43
| Sieradz J.Pawła II PKS | 13 | 06:45
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 14 | 06:47
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 15 | 06:48
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 16 | 06:49
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:00 godz : min o 06:30
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:30
| Sieradzka / Mostowa | 2 | 06:46
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 06:49
| Sieradz J.Pawła II PKS | 4 | 06:51
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 5 | 06:52
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 6 | 06:54
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 7 | 06:55
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:31 godz : min o 07:01
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:01
| Sieradzka / Mostowa | 2 | 07:03
| Czechy/Toyota | 3 | 07:04
| Izabelów I pos.17 | 4 | 07:05
| Izabelów II pos.29 | 5 | 07:06
| Izabelów III pos.35 | 6 | 07:07
| Izabelów IV szkoła | 7 | 07:09
| Izabelów V pos.67 | 8 | 07:10
| Izabelów VI pos.79 | 9 | 07:11
| Annopole Nowe I p.20 | 10 | 07:12
| Annopole Nowe II pos.36 | 11 | 07:14
| Rembieskie | 12 | 07:16
| Annopole Stare | 13 | 07:17
| Zamłynie I pos.29 | 14 | 07:19
| Zamłynie II skrzyż. | 15 | 07:21
| Pratków pos.1 | 16 | 07:22
| Pratków 24 | 17 | 07:24
| Pratków 54 | 18 | 07:26
| Kromolin Stary II pos. 31 | 19 | 07:27
| Kromolin Stary I skrz. | 20 | 07:31
| Wojsławice II szkoła | 21 | 07:32
| Wojsławice I Kolonia | 22 | 07:33
| Korczew II kościół | 23 | 07:34
| Korczew I pos.13 | 24 | 07:35
| Tymienice IV pos.70 | 25 | 07:36
| Tymienice III pos.78 | 26 | 07:37
| Tymienice II Przetwórnia | 27 | 07:38
| Tymienicka gr.miasta | 28 | 07:39
| Tymienicka/Gett.Żyd. | 29 | 07:40
| Getta II Wodna | 30 | 07:42
| Getta Żyd.I Biedr. | 31 | 07:43
| Plac Wolności 10 | 32 | 07:46
| Łaska / Al Kościuszki | 33 | 07:48
| Łaska/Szkolna TE | 34 | 07:51
| Spacerowa /szkoła | 35 | 07:52
| Spacerowa/Zielona | 36 | 07:55
| Kilińskiego/Szkoła | 37 | 07:57
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 03:54 godz : min o 07:24
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:24
| Sieradzka / Mostowa | 2 | 07:26
| Czechy gr. Miasta | 3 | 07:27
| Czechy skręt | 4 | 07:28
| Czechy skrzyż. Sklep | 5 | 07:29
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 6 | 07:31
| Grabowiec | 7 | 07:33
| Stawiszcze | 8 | 07:35
| Stawiszcze zajazd | 9 | 07:37
| Męcka Wola | 10 | 07:39
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 11 | 07:43
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 12 | 07:44
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 13 | 07:47
| Sieradz J.Pawła II PKS | 14 | 07:49
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 15 | 07:50
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 16 | 07:52
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 17 | 07:53
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |