Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sieradzka / KEN - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 04:42
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:42
| Sieradzka / KEN | 2 | 04:43
| Kościelna TBS | 3 | 04:44
| Kościelna/Targowa | 4 | 04:45
| Złota/Szymanowskiego | 5 | 04:46
| Złota/Malczewskiego | 6 | 04:47
| Złota/Szkoła | 7 | 04:48
| Widawska I Sosnowa | 8 | 04:49
| Widawska II gr.miasta | 9 | 04:50
| Poręby I skrz.do Piasków | 10 | 04:53
| Zmyślona | 11 | 04:55
| Marcelów | 12 | 04:57
| Zapolice Osiedle | 13 | 04:59
| Zapolice ul.Sieradzka | 14 | 05:02
| Strońsko Kościół | 15 | 05:04
| Beleń III kolonia | 16 | 05:06
| Beleń II wieś | 17 | 05:08
| Beleń I | 18 | 05:10
| Piaski IV pętla | 19 | 05:12
| Piaski III pos. 62 | 20 | 05:14
| Piaski II pos.40 | 21 | 05:16
| Piaski I pos. 29 | 22 | 05:18
| Poręby skrz.do centrum | 23 | 05:19
| Poręby II las | 24 | 05:20
| Poręby skrz.do centrum | 25 | 05:21
| Widawska II gr miasta | 26 | 05:22
| Widawska I Sosnowa | 27 | 05:23
| Złota/Szkoła | 28 | 05:24
| Złota/Malczewskiego | 29 | 05:25
| Złota/Szymanowskiego | 30 | 05:26
| Kościelna/Targowa | 31 | 05:27
| Kościelna TBS | 32 | 05:28
| Łaska / Al Kościuszki | 33 | 05:29
| Kilińskiego / Łaska | 34 | 05:30
| Kilińskiego/ZUS | 35 | 05:32
| Kilińskiego/Szkoła | 36 | 05:33
| Dworzec PKP | 37 | 05:34
| Szadkowska / Zwoltex | 38 | 05:35
| Przemysłowa / Szadkowska | 39 | 05:36
| Przemysłowa II Długa | 40 | 05:37
| Przemysłowa/Zielonogórska | 41 | 05:38
| |
|
|
|
za: 10 min o 04:52
Zduńska Zalew.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:52
| Sieradzka / KEN | 2 | 04:54
| Kościelna TBS | 3 | 04:55
| Kościelna/Targowa | 4 | 04:56
| Złota/Szymanowskiego | 5 | 04:57
| Złota/Malczewskiego | 6 | 04:58
| Złota/Szkoła | 7 | 04:59
| Zduńska I | 8 | 05:00
| Zduńska Zalew. |
|
|
|
za: 43 min o 05:25
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:25
| Sieradzka / KEN | 2 | 05:27
| Plac Wolności I | 3 | 05:28
| Szadkowska I Łódzka | 4 | 05:29
| Szadkowska / Skłodowska | 5 | 05:30
| Dworzec PKP | 6 | 05:32
| Szadkowska / Zwoltex | 7 | 05:33
| Przemysłowa / Szadkowska | 8 | 05:34
| Przemysłowa II Długa | 9 | 05:35
| Przemysłowa/Zielonogórska | 10 | 05:36
| |
|
|
|
za: 54 min o 05:36 c
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:36c
| Sieradzka / KEN | 2 | 05:38c
| Łaska / Al Kościuszki | 3 | 05:41c
| Łaska/Szkolna TE | 4 | 05:43c
| Łaska / Klasztorna | 5 | 05:45
| |
|
|
|
za: 56 min o 05:38
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:38
| Sieradzka / KEN | 2 | 05:41
| Łaska / Al Kościuszki | 3 | 05:43
| Kilińskiego / Łaska | 4 | 05:44
| Kilińskiego/ZUS | 5 | 05:46
| Kilińskiego/Szkoła | 6 | 05:48
| Dworzec PKP | 7 | 05:50
| Szadkowska / Zwoltex | 8 | 05:51
| Szadkowska / Przemysłowa | 9 | 05:53
| Ochraniew Maciejów | 10 | 05:55
| Janiszewice straż | 11 | 05:57
| Ochraniew /Gardena | 12 | 05:58
| Wymysłów I | 13 | 05:59
| Wymysłow II | 14 | 06:00
| Wymysłów III | 15 | 06:01
| Gajewniki I Stadnina | 16 | 06:02
| Gajewniki II | 17 | 06:04
| Gajewniki III Awes | 18 | 06:06
| Gajewniki pos. 28 | 19 | 06:07
| Gajewniki IV przejazd | 20 | 06:09
| Michałów Kolonia | 21 | 06:11
| Michałów sklep | 22 | 06:12
| Krobanów | 23 | 06:14
| Biały Ług | 24 | 06:16
| Henryków | 25 | 06:18
| Henrykowska | 26 | 06:20
| Szadkowska / Przemysłowa | 27 | 06:21
| Szadkowska / Zwoltex | 28 | 06:23
| Dworzec PKP | 29 | 06:25
| Kilińskiego/Szkoła | 30 | 06:27
| Kilińskiego/ZUS | 31 | 06:28
| Kilińskiego / Łaska | 32 | 06:29
| Łaska/Piwna | 33 | 06:32
| Plac Wolności III | 34 | 06:34
| Sieradzka / KEN | 35 | 06:35
| |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 06:22
Sędziejowice II szkoła
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22
| Sieradzka / KEN | 2 | 06:26
| Łaska / Al Kościuszki | 3 | 06:28
| Łaska/Szkolna TE | 4 | 06:30
| Łaska / Klasztorna | 5 | 06:31
| Łaska IV Łódzka | 6 | 06:32
| Łaska V Izolacja | 7 | 06:33
| Łaska /Ceramiczna | 8 | 06:34
| Łaska/Nowomiejska | 9 | 06:36
| Karsznicka I PKP | 10 | 06:37
| Karsznicka II Energ. | 11 | 06:38
| Spółdzielcza/Sylli | 12 | 06:40
| Grunwaldzka | 13 | 06:41
| Leśmiana | 14 | 06:43
| Karsznicka IV Lokomot. | 15 | 06:44
| Karsznicka V gr.miast. | 16 | 06:46
| Marzenin I przejazd | 17 | 06:48
| Marzenin II | 18 | 06:49
| Marzenin III kościół | 19 | 06:51
| Wola Marzeńska | 20 | 06:52
| Pruszków I | 21 | 06:53
| Pruszków II szkoła | 22 | 06:55
| Dobra | 23 | 06:57
| Lichawa | 24 | 06:59
| Sędziejowice I | 25 | 07:01
| Sędziejowice II szkoła |
|
Powrót | | Następne dojazdy |