Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska IV Łódzka - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:14 godz : min o 04:51
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:51
| Łaska IV Łódzka | 2 | 04:53
| Łaska / Szkolna TE | 3 | 04:53
| Łaska / Klasztorna | 4 | 05:00
| Dworzec PKP | 5 | 05:02
| Łaska/Piwna | 6 | 05:05
| Plac Wolności II | 7 | 05:07
| Sieradzka / KEN | 8 | 05:08
| Sieradzka / Mostowa | 9 | 05:10
| Czechy gr. Miasta | 10 | 05:11
| Czechy skręt | 11 | 05:12
| Czechy skrzyż. Sklep | 12 | 05:13
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 13 | 05:15
| Grabowiec | 14 | 05:17
| Stawiszcze | 15 | 05:19
| Stawiszcze zajazd | 16 | 05:21
| Męcka Wola | 17 | 05:23
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 18 | 05:27
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 19 | 05:28
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 20 | 05:31
| Sieradz J.Pawła II PKS | 21 | 05:33
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 22 | 05:34
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 23 | 05:36
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 24 | 05:37
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 05:02
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:02
| Łaska IV Łódzka | 2 | 05:03
| Łaska / Klasztorna | 3 | 05:04
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 05:05
| Łaska/Piwna | 5 | 05:07
| Plac Wolności I | 6 | 05:09
| Dąbrowskiego Szpital | 7 | 05:10
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 8 | 05:11
| Szadkowska / Skłodowska | 9 | 05:12
| Dworzec PKP | 10 | 05:14
| Szadkowska / Zwoltex | 11 | 05:15
| Przemysłowa / Szadkowska | 12 | 05:16
| Przemysłowa II Długa | 13 | 05:17
| Przemysłowa/Zielonogórska | 14 | 05:18
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 05:24
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:24
| Łaska IV Łódzka | 2 | 05:25
| Łaska / Klasztorna | 3 | 05:27
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 05:29
| Łaska/Piwna | 5 | 05:31
| Plac Wolności I | 6 | 05:32
| Szadkowska I Łódzka | 7 | 05:33
| Szadkowska / Skłodowska | 8 | 05:34
| Dworzec PKP | 9 | 05:36
| Szadkowska / Zwoltex | 10 | 05:37
| Przemysłowa / Szadkowska | 11 | 05:38
| Przemysłowa II Długa | 12 | 05:39
| Przemysłowa/Zielonogórska | 13 | 05:40
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 02:09 godz : min o 05:46
Zduńska Zalew.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:46
| Łaska IV Łódzka | 2 | 05:47
| Łaska / Klasztorna | 3 | 05:48
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 05:51z
| Dworzec PKP | 5 | 05:53z
| Kilińskiego/Szkoła | 6 | 05:54z
| Kilińskiego/ZUS | 7 | 05:55z
| Kilińskiego / Łaska | 8 | 05:57
| Łaska/Piwna | 9 | 06:00
| Kościelna TBS | 10 | 06:01
| Kościelna/Targowa | 11 | 06:02
| Złota/Szymanowskiego | 12 | 06:03
| Złota/Malczewskiego | 13 | 06:04
| Złota/Szkoła | 14 | 06:05
| Zduńska I | 15 | 06:06
| Zduńska Zalew. |
|
|
|
za: 02:35 godz : min o 06:12
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:12
| Łaska IV Łódzka | 2 | 06:12
| Łaska / Klasztorna | 3 | 06:14
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 06:16
| Łaska/Piwna | 5 | 06:19
| Plac Wolności I | 6 | 06:21
| Dąbrowskiego Szpital | 7 | 06:22
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 8 | 06:23
| Szadkowska / Skłodowska | 9 | 06:24
| Dworzec PKP | 10 | 06:26
| Szadkowska / Zwoltex | 11 | 06:27
| Przemysłowa / Szadkowska | 12 | 06:28
| Przemysłowa II Długa | 13 | 06:29
| Przemysłowa/Zielonogórska | 14 | 06:30
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 03:05 godz : min o 06:42
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:42
| Łaska IV Łódzka | 2 | 06:43
| Łaska / Klasztorna | 3 | 06:45
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 06:47
| Łaska/Piwna | 5 | 06:50
| Plac Wolności I | 6 | 06:51
| Szadkowska I Łódzka | 7 | 06:52
| Szadkowska / Skłodowska | 8 | 06:53
| Dworzec PKP | 9 | 06:55
| Szadkowska / Zwoltex | 10 | 06:56
| Przemysłowa / Szadkowska | 11 | 06:57
| Przemysłowa II Długa | 12 | 06:58
| Przemysłowa/Zielonogórska | 13 | 06:59
| Długa/Pętla Wola | 14 | 07:06
| MPK / Intermarche |
|
Powrót | | Następne dojazdy |