Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworzec PKP - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 05:31
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:31
| Dworzec PKP | 2 | 05:33
| Szadkowska /Skłodowska | 3 | 05:34
| Szadkowska I Łódzka | 4 | 05:35
| Juliusza | 5 | 05:36
| Plac Wolności III | 6 | 05:39
| Łaska / Al Kościuszki | 7 | 05:41
| Łaska/Szkolna TE | 8 | 05:43
| Łaska / Klasztorna | 9 | 05:45
| Jodłowa /Bema | 10 | 05:46
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 11 | 05:47
| Świerkowa sklep | 12 | 05:47
| Jodłowa III Borowa | 13 | 05:48
| Jodłowa IV Staszica | 14 | 05:50
| Staszica Cmentarz | 15 | 05:52
| Staszica Spółdzielcza | 16 | 05:53
| 1-go Maja | 17 | 05:54
| 1-Maja/Karsznicka | 18 | 05:56
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 11 min o 05:33
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:33
| Dworzec PKP | 2 | 05:34
| Kilińskiego/Szkoła | 3 | 05:36
| Kilińskiego/ZUS | 4 | 05:38
| Kilińskiego / Łaska | 5 | 05:39
| Łaska/Piwna | 6 | 05:42
| Kościelna TBS | 7 | 05:43
| Kościelna/Targowa | 8 | 05:44
| Złota/Szymanowskiego | 9 | 05:45
| Złota/Malczewskiego | 10 | 05:46
| Złota/Szkoła | 11 | 05:47
| Widawska I Sosnowa | 12 | 05:48
| Widawska II gr.miasta | 13 | 05:49
| Poręby I skrz.do Piasków | 14 | 05:51
| Piaski I pos. 29 | 15 | 05:53
| Piaski II pos.40 | 16 | 05:55
| Piaski III pos. 62 | 17 | 05:57
| Piaski IV pętla | 18 | 05:59
| Beleń I | 19 | 06:01
| Beleń II wieś | 20 | 06:03
| Beleń III kolonia | 21 | 06:05
| Strońsko Kościół | 22 | 06:08
| Zapolice ul.Sieradzka | 23 | 06:09
| Zapolice Osiedle | 24 | 06:11
| Marcelów | 25 | 06:13
| Zmyślona | 26 | 06:17
| Poręby II las | 27 | 06:18
| Poręby skrz.do centrum | 28 | 06:19
| Widawska II gr miasta | 29 | 06:20
| Widawska I Sosnowa | 30 | 06:21
| Złota/Szkoła | 31 | 06:22
| Złota/Malczewskiego | 32 | 06:23
| Złota/Szymanowskiego | 33 | 06:24
| Kościelna/Targowa | 34 | 06:25
| Kościelna TBS | 35 | 06:28
| Łaska / Al Kościuszki | 36 | 06:30
| Kilińskiego / Łaska | 37 | 06:31
| Kilińskiego/ZUS | 38 | 06:33
| Kilińskiego/Szkoła | 39 | 06:34
| Dworzec PKP | 40 | 06:36
| Szadkowska / Zwoltex | 41 | 06:37
| Przemysłowa / Szadkowska | 42 | 06:38
| Przemysłowa II Długa | 43 | 06:39
| Przemysłowa/Zielonogórska | 44 | 06:40
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 29 min o 05:51 z
Zduńska Zalew.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:51z
| Dworzec PKP | 2 | 05:53z
| Kilińskiego/Szkoła | 3 | 05:54z
| Kilińskiego/ZUS | 4 | 05:55z
| Kilińskiego / Łaska | 5 | 05:57
| Łaska/Piwna | 6 | 06:00
| Kościelna TBS | 7 | 06:01
| Kościelna/Targowa | 8 | 06:02
| Złota/Szymanowskiego | 9 | 06:03
| Złota/Malczewskiego | 10 | 06:04
| Złota/Szkoła | 11 | 06:05
| Zduńska I | 12 | 06:06
| Zduńska Zalew. |
|
|
|
za: 45 min o 06:07
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:07
| Dworzec PKP | 2 | 06:08
| Kilińskiego/Szkoła | 3 | 06:09
| Łódzka / Klilińskiego | 4 | 06:11
| Juliusza | 5 | 06:12
| Plac Wolności 10 | 6 | 06:15
| Łaska / Al Kościuszki | 7 | 06:17
| Łaska/Szkolna TE | 8 | 06:18
| Łaska / Klasztorna | 9 | 06:19
| Łąkowa/Klasztorna | 10 | 06:20
| Łąkowa/Główna | 11 | 06:21
| Paprocka/Boczna | 12 | 06:22
| |
|
|
|
za: 46 min o 06:08
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:08
| Dworzec PKP | 2 | 06:10
| Szadkowska /Skłodowska | 3 | 06:11
| Szadkowska I Łódzka | 4 | 06:12
| Juliusza | 5 | 06:13
| Plac Wolności III | 6 | 06:17
| Łaska / Al Kościuszki | 7 | 06:19
| Łaska/Szkolna TE | 8 | 06:21
| Łaska / Klasztorna | 9 | 06:22
| Łaska IV Łódzka | 10 | 06:23
| Łaska V Izolacja | 11 | 06:24
| Łaska /Ceramiczna | 12 | 06:25
| Łaska/Nowomiejska | 13 | 06:27
| Karsznicka I PKP | 14 | 06:28
| Karsznicka II Energ. | 15 | 06:29
| Spółdzielcza/Sylli | 16 | 06:31
| Grunwaldzka | 17 | 06:32
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 06:23
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23
| Dworzec PKP | 2 | 06:25
| Kilińskiego/Szkoła | 3 | 06:27
| Kilińskiego/ZUS | 4 | 06:28
| Kilińskiego / Łaska | 5 | 06:29
| Łaska/Piwna | 6 | 06:32
| Plac Wolności III | 7 | 06:34
| Sieradzka / KEN | 8 | 06:35
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |