Najbliższe odjazdy
Przystanek: 1-Maja/Karsznicka - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 35 min o 04:52
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:52
| 1-Maja/Karsznicka | 2 | 04:53
| 1- go Maja | 3 | 04:55
| Staszica Spółdzielcza | 4 | 04:56
| Staszica Cmentarz | 5 | 04:58
| Jodłowa IV Staszica | 6 | 04:59
| Jodłowa III Borowa | 7 | 04:59
| Świerkowa sklep | 8 | 05:00
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 9 | 05:01
| Świerkowa / Bema | 10 | 05:02
| Łaska IV Łódzka | 11 | 05:03
| Łaska / Klasztorna | 12 | 05:04
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 05:05
| Łaska/Piwna | 14 | 05:07
| Plac Wolności I | 15 | 05:09
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 05:10
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 17 | 05:11
| Szadkowska / Skłodowska | 18 | 05:12
| Dworzec PKP | 19 | 05:14
| Szadkowska / Zwoltex | 20 | 05:15
| Przemysłowa / Szadkowska | 21 | 05:16
| Przemysłowa II Długa | 22 | 05:17
| Przemysłowa/Zielonogórska | 23 | 05:18
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 06:02
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:02
| 1-Maja/Karsznicka | 2 | 06:03
| 1- go Maja | 3 | 06:05
| Staszica Spółdzielcza | 4 | 06:06
| Staszica Cmentarz | 5 | 06:08
| Jodłowa IV Staszica | 6 | 06:09
| Jodłowa III Borowa | 7 | 06:09
| Świerkowa sklep | 8 | 06:10
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 9 | 06:11
| Świerkowa / Bema | 10 | 06:12
| Łaska / Klasztorna | 11 | 06:12
| Łaska IV Łódzka | 12 | 06:14
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 06:16
| Łaska/Piwna | 14 | 06:19
| Plac Wolności I | 15 | 06:21
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 06:22
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 17 | 06:23
| Szadkowska / Skłodowska | 18 | 06:24
| Dworzec PKP | 19 | 06:26
| Szadkowska / Zwoltex | 20 | 06:27
| Przemysłowa / Szadkowska | 21 | 06:28
| Przemysłowa II Długa | 22 | 06:29
| Przemysłowa/Zielonogórska | 23 | 06:30
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 03:11 godz : min o 07:28
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28
| 1-Maja/Karsznicka | 2 | 07:29
| 1- go Maja | 3 | 07:31
| Staszica Spółdzielcza | 4 | 07:32
| Staszica Cmentarz | 5 | 07:34
| Jodłowa IV Staszica | 6 | 07:35
| Jodłowa III Borowa | 7 | 07:35
| Świerkowa sklep | 8 | 07:36
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 9 | 07:37
| Świerkowa / Bema | 10 | 07:38
| Łaska / Klasztorna | 11 | 07:38
| Łaska IV Łódzka | 12 | 07:40
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 07:42
| Łaska/Piwna | 14 | 07:45
| Plac Wolności I | 15 | 07:47
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 07:48
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 17 | 07:49
| Szadkowska / Skłodowska | 18 | 07:50
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 04:15 godz : min o 08:32
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:32
| 1-Maja/Karsznicka | 2 | 08:33
| 1- go Maja | 3 | 08:35
| Staszica Spółdzielcza | 4 | 08:36
| Staszica Cmentarz | 5 | 08:38
| Jodłowa IV Staszica | 6 | 08:39
| Jodłowa III Borowa | 7 | 08:39
| Świerkowa sklep | 8 | 08:40
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 9 | 08:41
| Świerkowa / Bema | 10 | 08:42
| Łaska / Klasztorna | 11 | 08:42
| Łaska IV Łódzka | 12 | 08:44
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 08:46
| Łaska/Piwna | 14 | 08:49
| Plac Wolności I | 15 | 08:51
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 08:52
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 17 | 08:53
| Szadkowska / Skłodowska | 18 | 08:54
| Dworzec PKP | 19 | 08:59
| Intermarche | 20 | 09:00
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 04:45 godz : min o 09:02
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:02
| 1-Maja/Karsznicka | 2 | 09:03
| 1- go Maja | 3 | 09:05
| Staszica Spółdzielcza | 4 | 09:06
| Staszica Cmentarz | 5 | 09:08
| Jodłowa IV Staszica | 6 | 09:09
| Jodłowa III Borowa | 7 | 09:09
| Świerkowa sklep | 8 | 09:10
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 9 | 09:11
| Świerkowa / Bema | 10 | 09:12
| Łaska / Klasztorna | 11 | 09:12
| Łaska IV Łódzka | 12 | 09:14
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 09:16
| Łaska/Piwna | 14 | 09:19
| Plac Wolności I | 15 | 09:21
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 09:22
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 17 | 09:23
| Szadkowska / Skłodowska | 18 | 09:24
| Dworzec PKP | 19 | 09:29
| Intermarche | 20 | 09:30
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 05:04 godz : min o 09:21
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:21
| 1-Maja/Karsznicka | 2 | 09:23
| Grunwaldzka | 3 | 09:25
| Spółdzielcza/Sylli | 4 | 09:26
| Karsznicka II Energ. | 5 | 09:27
| Karsznicka I PKP | 6 | 09:29
| Łaska Nowomiejska | 7 | 09:30
| Łaska VI Ceramiczna | 8 | 09:31
| Łaska V Izolacja | 9 | 09:33
| Łaska IV Łódzka | 10 | 09:34
| Łaska / Klasztorna | 11 | 09:36
| Łaska / Szkolna TE | 12 | 09:38
| Łaska/Piwna | 13 | 09:41
| Plac Wolności I | 14 | 09:42
| Szadkowska I Łódzka | 15 | 09:43
| Szadkowska / Skłodowska | 16 | 09:44
| Dworzec PKP | 17 | 09:49
| Intermarche | 18 | 09:50
| MPK / Intermarche |
|
Powrót | | Następne dojazdy |