Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stawiszcze zajazd - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13 min o 05:19
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:19
| Stawiszcze zajazd | 2 | 05:21
| Męcka Wola | 3 | 05:23
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 05:27
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 5 | 05:28
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 6 | 05:31
| Sieradz J.Pawła II PKS | 7 | 05:33
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 8 | 05:34
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 9 | 05:36
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 10 | 05:37
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 06:31
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31
| Stawiszcze zajazd | 2 | 06:33
| Męcka Wola | 3 | 06:35
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 06:40
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 5 | 06:43
| Sieradz J.Pawła II PKS | 6 | 06:45
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 7 | 06:47
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 8 | 06:48
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 9 | 06:49
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 02:29 godz : min o 07:35
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:35
| Stawiszcze zajazd | 2 | 07:37
| Męcka Wola | 3 | 07:39
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 07:43
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 5 | 07:44
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 6 | 07:47
| Sieradz J.Pawła II PKS | 7 | 07:49
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 8 | 07:50
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 9 | 07:52
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 10 | 07:53
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:24 godz : min o 08:30
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:30
| Stawiszcze zajazd | 2 | 08:32
| Męcka Wola | 3 | 08:34
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 08:39
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 5 | 08:42
| Sieradz J.Pawła II PKS | 6 | 08:44
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 7 | 08:46
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 8 | 08:47
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 9 | 08:48
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 04:12 godz : min o 09:18
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:18
| Stawiszcze zajazd | 2 | 09:20
| Męcka Wola | 3 | 09:22
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 09:27
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 5 | 09:30
| Sieradz J.Pawła II PKS | 6 | 09:32
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 7 | 09:33
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 8 | 09:35
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 9 | 09:36
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 04:53 godz : min o 09:59
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:59
| Stawiszcze zajazd | 2 | 10:01
| Męcka Wola | 3 | 10:03
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 10:08
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 5 | 10:11
| Sieradz J.Pawła II PKS | 6 | 10:13
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 7 | 10:14
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 8 | 10:16
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 9 | 10:17
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |