Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Wolności III - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13 min o 06:09
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:09
| Plac Wolności III | 2 | 06:10
| Sieradzka / KEN | 3 | 06:11
| Sieradzka / Mostowa | 4 | 06:12
| Czechy/Toyota | 5 | 06:13
| Izabelów I pos.17 | 6 | 06:14
| Izabelów II pos.29 | 7 | 06:15
| Izabelów III pos.35 | 8 | 06:16
| Izabelów IV szkoła | 9 | 06:17
| Izabelów V pos.67 | 10 | 06:18
| Izabelów VI pos.79 | 11 | 06:19
| Annopole Nowe I p.20 | 12 | 06:20
| Annopole Nowe II pos.36 | 13 | 06:22
| Rembieskie | 14 | 06:23
| Annopole Stare | 15 | 06:25
| Zamłynie I pos.29 | 16 | 06:27
| Zamłynie II skrzyż. | 17 | 06:29
| Pratków pos.1 | 18 | 06:30
| Pratków 24 | 19 | 06:32
| Pratków 54 | 20 | 06:34
| Kromolin Stary II pos. 31 | 21 | 06:35
| Kromolin Stary I skrz. | 22 | 06:39
| Wojsławice II szkoła | 23 | 06:40
| Wojsławice I Kolonia | 24 | 06:41
| Korczew II kościół | 25 | 06:42
| Korczew I pos.13 | 26 | 06:43
| Tymienice IV pos.70 | 27 | 06:44
| Tymienice III pos.78 | 28 | 06:45
| Tymienice II Przetwórnia | 29 | 06:46
| Tymienicka gr.miasta | 30 | 06:47
| Tymienicka/Gett.Żyd. | 31 | 06:48
| Getta II Wodna | 32 | 06:50
| Getta Żyd.I Biedr. | 33 | 06:51
| Plac Wolności 10 | 34 | 06:54
| Łaska / Al Kościuszki | 35 | 06:56
| Łaska/Szkolna TE | 36 | 06:59
| Spacerowa /szkoła | 37 | 07:00
| Spacerowa/Zielona | 38 | 07:03
| Kilińskiego/Szkoła | 39 | 07:05
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 17 min o 06:13
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:13
| Plac Wolności III | 2 | 06:17
| Łaska / Al Kościuszki | 3 | 06:19
| Łaska/Szkolna TE | 4 | 06:21
| Łaska / Klasztorna | 5 | 06:22
| Łaska IV Łódzka | 6 | 06:23
| Łaska V Izolacja | 7 | 06:24
| Łaska /Ceramiczna | 8 | 06:25
| Łaska/Nowomiejska | 9 | 06:27
| Karsznicka I PKP | 10 | 06:28
| Karsznicka II Energ. | 11 | 06:29
| Spółdzielcza/Sylli | 12 | 06:31
| Grunwaldzka | 13 | 06:32
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 36 min o 06:32
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:32
| Plac Wolności III | 2 | 06:34
| Sieradzka / KEN | 3 | 06:35
| |
|
|
|
za: 49 min o 06:45
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:45
| Plac Wolności III | 2 | 06:49
| Łaska / Al Kościuszki | 3 | 06:51
| Łaska/Szkolna TE | 4 | 06:53
| Łaska / Klasztorna | 5 | 06:55
| Jodłowa /Bema | 6 | 06:56
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 7 | 06:57
| Jodłowa III Borowa | 8 | 06:57
| Świerkowa sklep | 9 | 06:58
| Jodłowa IV Staszica | 10 | 07:00
| Staszica Cmentarz | 11 | 07:02
| Staszica Spółdzielcza | 12 | 07:03
| 1-go Maja | 13 | 07:04
| 1-Maja/Karsznicka | 14 | 07:06
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:03 godz : min o 06:59
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:59
| Plac Wolności III | 2 | 07:00
| Sieradzka / KEN | 3 | 07:01
| Sieradzka / Mostowa | 4 | 07:03
| Czechy/Toyota | 5 | 07:04
| Izabelów I pos.17 | 6 | 07:05
| Izabelów II pos.29 | 7 | 07:06
| Izabelów III pos.35 | 8 | 07:07
| Izabelów IV szkoła | 9 | 07:09
| Izabelów V pos.67 | 10 | 07:10
| Izabelów VI pos.79 | 11 | 07:11
| Annopole Nowe I p.20 | 12 | 07:12
| Annopole Nowe II pos.36 | 13 | 07:14
| Rembieskie | 14 | 07:16
| Annopole Stare | 15 | 07:17
| Zamłynie I pos.29 | 16 | 07:19
| Zamłynie II skrzyż. | 17 | 07:21
| Pratków pos.1 | 18 | 07:22
| Pratków 24 | 19 | 07:24
| Pratków 54 | 20 | 07:26
| Kromolin Stary II pos. 31 | 21 | 07:27
| Kromolin Stary I skrz. | 22 | 07:31
| Wojsławice II szkoła | 23 | 07:32
| Wojsławice I Kolonia | 24 | 07:33
| Korczew II kościół | 25 | 07:34
| Korczew I pos.13 | 26 | 07:35
| Tymienice IV pos.70 | 27 | 07:36
| Tymienice III pos.78 | 28 | 07:37
| Tymienice II Przetwórnia | 29 | 07:38
| Tymienicka gr.miasta | 30 | 07:39
| Tymienicka/Gett.Żyd. | 31 | 07:40
| Getta II Wodna | 32 | 07:42
| Getta Żyd.I Biedr. | 33 | 07:43
| Plac Wolności 10 | 34 | 07:46
| Łaska / Al Kościuszki | 35 | 07:48
| Łaska/Szkolna TE | 36 | 07:51
| Spacerowa /szkoła | 37 | 07:52
| Spacerowa/Zielona | 38 | 07:55
| Kilińskiego/Szkoła | 39 | 07:57
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 07:40
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:40
| Plac Wolności III | 2 | 07:41
| Sieradzka / KEN | 3 | 07:42
| Sieradzka / Mostowa | 4 | 07:44
| Czechy/Toyota | 5 | 07:45
| Izabelów I pos.17 | 6 | 07:46
| Izabelów II pos.29 | 7 | 07:47
| Izabelów III pos.35 | 8 | 07:48
| Izabelów IV szkoła | 9 | 07:50
| Izabelów V pos.67 | 10 | 07:51
| Izabelów VI pos.79 | 11 | 07:52
| Annopole Nowe I p.20 | 12 | 07:53
| Annopole Nowe II pos.36 | 13 | 07:55
| Rembieskie | 14 | 07:57
| Annopole Stare | 15 | 07:58
| Zamłynie I pos.29 | 16 | 08:00
| Zamłynie II skrzyż. | 17 | 08:02
| Pratków pos.1 | 18 | 08:03
| Pratków 24 | 19 | 08:05
| Pratków 54 | 20 | 08:07
| Kromolin Stary II pos. 31 | 21 | 08:08
| Kromolin Stary I skrz. | 22 | 08:11
| Wojsławice II szkoła | 23 | 08:12
| Wojsławice I Kolonia | 24 | 08:13
| Korczew II kościół | 25 | 08:14
| Korczew I pos.13 | 26 | 08:15
| Tymienice IV pos.70 | 27 | 08:16
| Tymienice III pos.78 | 28 | 08:17
| Tymienice II Przetwórnia | 29 | 08:18
| Tymienicka gr.miasta | 30 | 08:19
| Tymienicka/Gett.Żyd. | 31 | 08:20
| Getta II Wodna | 32 | 08:22
| Getta Żyd.I Biedr. | 33 | 08:23
| Plac Wolności 10 | 34 | 08:26
| Łaska / Al Kościuszki | 35 | 08:28
| Łaska/Szkolna TE | 36 | 08:31
| Spacerowa /szkoła | 37 | 08:32
| Spacerowa/Zielona | 38 | 08:35
| Kilińskiego/Szkoła | 39 | 08:37
| Dworcowa PKP pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |